Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen?

Figyelt kérdés

A minap össze találkoztam egy kisfiúval (lehetett vagy 14 éves )

Nagyon hasonlított arra a férfira akibe szerelmes voltam, vagyok ès szerintem életem végéig leszek is. A kisugárzása ,a szeme és arca, hiába lehetett csak 14 éves.

Nem tudom elfelejteni a páromat már régóta ,egy balesetben meghalt.

Ez a kisfiú felélesztette bennem a hiányát , az emlékét, nem tudom elfelejteni. Mit tegyek ha nem tudok más férfi felé nyitni, maximum csak olyanok felé akik hasonlítanak rá de olyat sem látok sehol. A baleset 2 évvel ezelőtt történt, ez a kisfiú volt az első , akit ahogy megláttam, rögtön ő jutott róla eszembe. Félek nem találok hozzá hasonlót.


2016. dec. 24. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Figyelj az elso dolog amit tehetsz azaz elfogadas. Elkell fogadnod hogy a parod mar nincs, ezen tul kell lepned, igen biztos baromira nehez de muszaj.

A masodik lepes hogy ne keress olyan ferfit aki hasonlit a volt parodra. Nem szabad ezzel csak magadnak artassz, es elmondom miert: Azert mert ha osszejossz egy fiuval, aki esetleg hasonlit a volt baratodra, akkor eleted vegeig emlekeztetni fog ra, es ez nem segit a tovabb lepesen. Es soha nem fogod tudni ugy szeretni azta fiut mint a volt baratodat, inkabb megakarod majd valtoztatni hogy teljesen olyan legyen mint a volt parod, ha ezt tudatlanul is teszed akkor is.

Nagyon fontos hogy egy olyan fiut talalj aki segit elfelejtetni a fiut, es nem egy olyat aki emlekeztet ra.

2016. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked a választ! Sokat segítettél nekem ezzel!
2016. dec. 24. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy nagyon sajnálom ami veled történt borzalmas érzés lehet.

2016. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!