Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek magabiztosabb...

Hogyan legyek magabiztosabb és nyitottabb az emberekkel? Csendes típus vagyok nagyobb társaságban, de azt akarom, hogy ez ne így legyen. Hogyan tudnék ezen változtatni, ha nem igazán merek, mert félek mások véleményétől? (L)

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérnék!

2016. nov. 3. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyenek előítéleteid,légy merész és szarj bele mindenbe,próbálj ki mindent!
2016. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a legjobb tréning ha elmész zumbázni, közben megpróbálhatod spinninget, kangoo-t is. Ezek tök jók a gőz kiengedésére, és utána már az ember nem agyal azon, hogy ki, mit gondol róla. Egyébként is minél sikeresebb egy ember annál több az irigye, annál többet beszélnek róla, sokszor rosszindulatúan.


Zumbán haverkodhatsz sok olyan csajjal akik mellette járnak társas táncokra is. Következő lépés, hogy ezekbe belekóstolsz (pl. argentin tangó, salsa, bachata, kizomba), amik arra jók, hogy ráérezz milyen az igazi nőies magabiztosság. Nem harsány és ribis, hanem kulturált és visszafogott, de érdeklődést feltüzelő, szenvedélyes azzal, akit közel akarsz engedni magadhoz.

2016. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszik utolsó válaszadó, köszi!
2016. nov. 3. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi, legalább egy zumba órára lemenned kötelező!

A következőre meg már úgyis menni akarsz :)

2016. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudsz nyitott,szabados lenni,ha nem vagy prűd,nem előítéletekben gondolkkozol.

Aki nem prűd az csak jó ember lehet😂

2016. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyílni sem lehet az embereknek, mert visszaélnek vele...és sebezhető leszel
2016. nov. 3. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen de ezt pont azok gondolják állandóan akik zárkózottak (mint én is voltam), az életstílusom miatt kénytelen voltam végül sok emberrel találkozni, eleinte "halál" volt. De megnyíltam, és kiderült nem él vissza vele senki. ;) Nyílván nem a legtitkosabb dolgokat kell megosztani egy idegennel, de azért beszélgetni lehet. Nekem az is volt mindig a gátló tényező hogy "mit gondolnak majd rólam"... hát elárulom hogy ha csendes vagy, még rosszabbakat is gondolnak rólad mintha magadat adnád. Mert úgy azt hiszik beképzelt vagy aki "nem ereszkedik le" a többiek szintjére és ez unszimpatikus. Ezt magamról is visszahallottam, holott csak félénk voltam nem pedig beképzelt, de igazán akkor értettem meg, mikor megismertem valakit, aki alig nyílt meg társaságban és azt hittem baja van. Kiderült, hogy csak félénk...
2016. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!