Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabados Réka kérdése:

Lehetséges, hogy azért nem hajt rám senki (srác), mert azt sugárzom magambol, hogy ugy sem lenne nekem eleg jó?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy túl magasra tettem a lécet azzal kapcsolatban, hogy nekem csak a ,,tökéletes'' fiú jó, és ez érződik is rajtam pl. akkor amikor beszelgetek vagy ránézek egy srácra?

Amugy abszolult nem vagyok arrogáns,rengeteg barátom van és szinte mindenki azt mondja, hogy gyönyörű vagyok. 14/L



##párkapcsola
2016. okt. 16. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre a válasz: Igen, lehetséges, persze tudnám hogy nézel ki könnyebben meg tudnám mondani, de mivel azt mondtad "gyönyörű vagy" mások szerint szval ha tényleg így van akkor ugyan ezt mondanám. De lehet más oka is.
2016. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez az oka, eltaláltad.

Utánanéztem ki is lehetsz, valóban nagyon gyönyörű vagy, nem sok nálad szebb lányt láttam. Pont ez az, ami miatt sokan nem mernének kezdeményezni, mert azt hiszik úgyse lenne esélyük. Nekem legalábbis ez a véleményem, magamból kiindulva.


16F

2016. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt érezteted, mindenki egy full retard p***@nak fog nézni, nem alaptalanul.
2016. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lerí rólad, hogy egy beképzelt, felszínes 3,14csa vagy, egy ilyen meg tudod, kinek kellene... akkor sem, ha a legjobb nő a világon, de így meg pláne nem.
2016. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj Réka..:)


Ne hallgass a rossz válaszolókra...


Csak frusztráltak és irígyek,mert más fiú megkaphat egy ilyen szép lányt,de ők nem és ezért próbálnak lehúzni téged.


Egyebkent csak próbálj kicsit visszafogottabb ,szerény lány lenni és máris lesz egy csomó hódolód.

Mert valóban szép lány vagy.:)


Lehet hogy Te ilyen felszabadultabb,szókimondó vagy,de 2 lehetőséged van.


Vagy valtoztatsz rajta és majd egy olyan fiú jön akinek a megváltozott éned szimpatikus. (Ezzel az a baj hogy szorongani fogsz kicsit,mert Te más vagy.)


Vagy maradsz felszabadultabb (ha ilyen vagy) és megvárod amíg lesz egy fiú aki "elviseli" (igazából nagyon bejön neki) a Te stílusod.:)


De az ilyen nyomi fiúkra ne hallgass itt...csak az ertelmesebbekre akik megfogalmazzák a mondanivalójukat.


Az itteni fiúknak szinte sosem volt barátnője vagy kevés vagy mindig megcsalták őket és ezért minden lányt ellenségként állítanak be,ezert mindig megpróbálják úgy csinálni a dolgokat,hogy ha egy lány bármit is akkor ne legyen igaza...


Csupán azért mert irígyek,mert nekik nm sikerül.


(Fogadok hogy jönnek majd a kommentek hogy en biztos valami bunkó ecsetfejű vagyok és azért védelek..:D)


18/f

2016. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Vagyok... az 1. Es a 2. Válaszolók értelmes emberek,nem rájuk értettem a mondandóját..:)
2016. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Mondandómat*

2016. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarok veszekedni veled, előző válaszoló, de...


Van különbség felszínes és felszabadult között, és te is meglátnád, hogy a kérdező melyik, ha értelmeznéd az írását. :D

2016. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez butaság, ha tetszel valakinek akkor is nyitni fog feléd, hogyha a béka feneke alatt érzi a saját szemszögéből a szerelmet. ajánlom, hogy légy nyitottabb a fiú felé (Nem úgy értem, hogy akkor egyből kivágott póló meg rövid szoknya hanem az érzéseidre) beszélj nekik, hogy hogyan gondolkozol, és ha tetszel valakinek (már pedig fogsz ha azt mondják gyönyörű vagy) akkor nyitnak feléd. Sok Sikert!
2016. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!:)

És igen, újra elolvasva a kérdésemet, már értem, hogy néhány embernek miért az jött le, hogy egy h*lye, beképzelt p*csa vagyok...:( Túlságosan tömören akartam megfogalmazni a kérdést és ezért lett ennyire visszataszító a stílusa...

Igazából a szépségemen viszont biztos lehetne vitatkozni hiszen szubiektív dolog :/

2016. okt. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!