Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meglátok egy szép lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy szép lányt egy áruházban, hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, a lány ott dolgozik, és szerintem árufeltöltő.
2016. dec. 29. 18:07
 1/4 anonim válasza:
77%

"Szia cica,van gazdád?"

Amúgy nem trollkodni jöttem, van rendes válaszom is :)

A te helyedben valamit kérdeznék tőle (valahogy utalva valami időtöltésedre, hobbidra) hogy például ha gamer vagy: Szia, nem tudod hol van valami jó pc-s bolt szeretnék venni egy ... - ot.

És ha mondjuk ő is kedveli azt a dolgot mint te elkezdtek beszélgetni stb...

Vagy legalábbis én csak így tudnám elképzelni...

Remélem azért valamit segített :)

2016. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Szólítsd meg valami problémával, aztán vidd el a beszélgetést személyes irányba. Ha szimpi vagy neki, akkor nem fogja furának tartani.
2016. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővérednek akarsz egy pullóvert venni születésnapjára, és hát (mily véletlen :D ) pont ilyen alakja van. Felpróbálná-e, hogy jól áll-e rajta, vagy pl. mit javasolna... és utána lehetne beszélgetni is. Pl. megkérdezed tőle, hogy mikor van kis szünetje, mert akkor "hálából meghívnád" egy kávéra az áruház melletti kávézóba...
2016. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(#1-es nek)az lehetne "szia gazda van cicád?"

Vagy "cica gazda van sziád?" XD

2016. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!