Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha buszon pl meglátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Ha buszon pl meglátok egy szép lányt akkor ahoz odamenjek ismerkedni vagy nem túl jó ötlet? Vagy pl. áruházban, könytárban egyéb helyen jó ötlet megszólítani egy lányt vagy lányokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha jól nézel ki, bárhol szívesen ismerkednek veled. Ha nem, akkor pedig sehol.
2013. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első : true....
2013. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A bárholban benne van a gaybár?
2013. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 walk w1th mee ***** válasza:
0%

szerintem egy lány könyvtárba,áruházba OLVASNI,VÁSÁROLNI megy..nem ismerkedni.ha ismerkedni akar,akkor elmegy szórakozóhelyekre,szerintem te is ott kellene keresgélj..buszon is biztosan valahová megy,valakihez,valószinűleg pasijához,és jól kib@szik veled,a következőképpen:

összeismerkedtek stb blabla,"véletlenül" ugyanott szálltok le,a pasijának ir egy sms-t,és a megállóban összefutsz vele,és az eredmény egy pár repedt borda:D

2013. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan odamehetsz, nincs veszteni valód. Max visszautasít, de hát ez van.

Én nem bánnám ha egy srác odajönne hozzám ilyen esetben, főleg, ha tetszik is.:)

2013. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem ismerkedem külső alapján, szóval mindegy lenne hogy nézel ki, nem érdekelne a dolog...
2013. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem nekem csak a bátorság hiányzik sajnos :/ pedig itt a városban rengeteg szép lány van :)
2013. ápr. 13. 23:37
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Én biztos nem ismerkednék az utcán vagy bkv-n. Egyrészt mert nincs elég önbizalmam, másrészt pedig magamból kiindulva, ha én nő lennék biztos, hogy elküldeném a melegebb égtájak felé azt a pasit, aki egyrészt tolakodik, másrészt pedig akadályozza a szabadságomat a nyomulásával. Mert az utcán, meg pláne a buszon, céllal van az ember. Valahová megy és nem pedig ismerkedni akar.
2013. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én örülnék, ha egy helyes fiú odajönne hozzám a buszon, villamoson, metrón és beszélgetnénk, elkérné a számom :) Kár hogy ahol én lakok ott egyik sincs :D
2014. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lányok, ha benne lenétek az ismerkedésben, írjatok! :)

Győr-Moson-Sopron vagy Vas megye előny ;)

18/f

2016. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!