Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szilveszteri buli után nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri buli után nem keres?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy sráccal, akit már több bulin is kinéztem magamnak, tegnap pedig egymás mellé kerültünk és megszólítottam. Nem ismeretlen, a bátyám volt osztálytársa. Még valami olyat is mondott, hogy a tesóm ezt megtiltotta. (talán a táncra/ beszélgetésre gondolt?) Egy idő után elvesztettük egymást, de még hajnalban írt a beszélgetésünkkel kapcsolatban. Viccesen válaszoltam neki reggel, kicsit húzni akartam, de azóta nem írt. Szerintetek még az alkohol bátorította fel, és azóta rájött, hogy nem is jövök be neki, vagy más az ok, hogy nem keres?

2017. jan. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Lehet nem szereti a ribizliket
2017. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert beszélgettem egy szimpatikus fiúval egy buliban?
2017. jan. 1. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másnapos. Vagy még részeg.
2017. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesód nem lehet, hogy megtiltotta a haverjának, hogy kikezdjen veled?

Én erre tudok gondolni, hogy akar ismerkedni veled, de fél. Tesstvéreddel kellene erről beszélni.

Amúgy ebben mi a r@ncság?:D

2017. jan. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
testvéreddel*
2017. jan. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!