Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan oldal, ahol fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol fel lehet tenni kérdéseket? Ezzel a céllal? (lent)

Figyelt kérdés
Hasonló, mint a gyakori csak társkeresésre lehet használni (a gportalon kívül). Szeretnék egy, a közelemben élő lányt megismerni, de ezek az anotalk féle oldalak nem jöttek be. A válaszokat előre is köszi. Csak normális válaszokat!

2017. jan. 3. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Jah ez engem is erdekel

Budapesti lanyok irjatok ha gondoljatok

17

2017. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es ne álmodozz, nem értem mi a jó a netes ismerkedésben, főleg ha BUdapsten élsz -_- élőben legalább látod kihez mész oda... Budapesten nagy a választék, ha meg túl nagy az igényed és te nem vagy olyan szinten, akkor meg tedd szépen lejjebb vagy fejleszd magad.

Szintén 17 éves fiú vagyok Budapestről, mégse volt eddig gondom.

2017. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert itt nem lehet probalkozni?:D
2017. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni gondolom lehet, viszont az már más kérdés mennyire értelmetlen, níilván lehet az embernek innen barátja meg társa is, viszont milliószor nehezebb mint élőben.. Budapesten pld elég sok dolog van, biztos van valami érdekel téged és biztos van olyan hely, ahol az olyan fanatikusok összegyűlnek, ahol mindenkit az érdekel és tessék már is megvan az első közös dolog amiről tudtuk beszélgetni, én csak azt mondtam jóval egyszerűbb élőben, ha tudod hol keressed, de ha te itt akarsz ahhoz is sok sikert. Kérdező ilyenről nem tudok, ha ennyire magányos vagy és élőben nem mersz lépni, akkor lépj be tini társkeresőkbe, gondolom olyan is van.
2017. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami tini társkeresőt találtam, oda is csak 18 év felett lehet belépni.
2017. jan. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!