Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik egész nap itt vannak és...

Akik egész nap itt vannak és hülye kérdéseket tesznek fel, meg ehhez hasonló válaszokat adnak, azok gyakori güggők, hogy nem tudnak enélkül az oldal nélkül létezni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom elképzelni, hogy mi a fenét csinálnak egész nap. Az ilyenek fele csak simán gonoszkodik, a másik felének meg az az elképzelése, hogy akkor most fú de megmondta a tutit, mekkora arc ő. Ha van időm, szoktam válaszolgatni csak úgy, de nem rablom mások idejét ilyen baromságokkal.
2016. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Határozottan béka. De lehet, hogy sün.
2016. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megjött az első.
2016. aug. 3. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
                                                                                                                                                                                                                                             
2016. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt a második is.
2016. aug. 4. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel (többször) kiemelted a kérdésed,bebizonyítottad hogy te is ugyanolyan GÜGGŐ vagy.


Én vagyok a harmadik,ezt elne felejtsd leírni.

2016. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok függő, de gondolj amit akarsz kis támadó. :)
2016. aug. 5. 23:16
 8/11 A kérdező kommentje:

Több hétig nem vagyok fennt ezen az oldalon, aztán kiírok egy kérdést, mert sok ilyet látok itt, és lefüggőznek (a függők). Csodás! :)

Szerintem én nem jövök ide többet.

2016. aug. 5. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs eletuk unatkoznak, amugy a legtobben munkanelkuliek az anyjuk tartsa el oket meg nagyon a hazbol se mennek ki en beszeltem itt par ilyen emberel nem csoda h megvannak bolondulva meg h unatkoznak, am vannak itt normalisak is ők sokszor segitettek mar rajtam
2016. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik,használják.


Az értelmetlen kérdéseket,és válaszokat kellene eltüntetni,kimoderálni.Így egy jó oldal válna belőle.Viszont az alapötlet nem rossz.

De egyébként a facebookot,instagrammot is kérdezhetted volna.A facebookon mindent kommentáral látnak el a függők.Percenként posztolnak.

Az instagramm meg értelmetlen..Mégis használják.

Az alapötlet viszont ott is jó,de inkább a twitter,mint a facebbok felé kellet volna eltolni.

2016. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!