Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek velem van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt987 kérdése:

Lányok szerintetek velem van a baj? A többi lent.

Figyelt kérdés
Minden normális lánnyal megtalálom a közös hangot és majdnem mindenikkel nagyon jó barátságot kötök. De azonban vannak közöttük olyanok akikkel ennél többet szerettem volna de semmi nem lett belőle. Mindig csak a barátot látják bennem. 17 vagyok és még sosem volt kapcsolatom (de mindig össze tudok hozni rgy egy éjszakás kalandot báthová megyek). Talán azért mert eléggé művészi és romantikus alkat vagyok? ( imádok verseket írni) előre is köszi a válaszolóknak
2017. jan. 4. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég egyedi meglátásom van ezekről a dolgokról,de szerintem nemtől Függetlenül igaz (sok emberre) hogy akit megkaphatsz az nem kell.Sajnos én is olyan fiukba esem bele akiket nem kaphatok meg.Vannak lányok akik a rossz fiukat,a veszélyt szeretik,őket lehet nem fogod meggyőzni a verseiddel (Bocsi).Én azt ajánlom keményíts be egy picit:ne legyél bunkó,piszkáld ugrasd finoman,ha megsértődik állj le,ilyesmik.
2017. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ez az :D elég változatos vagyok tehát nem ez a nagyon nyálas.. nem ilyen selyem fiu :D én is bele megyek minden baromságba és nem fáraztom mindeniket a verseimmel mert látom melyik fogná fel egyáltalán :))
2017. jan. 5. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elöször eljátszod a roszfiut és mikor megismer jobban (ráharap) akkor ved elő a verseket és a romantikát hogy lássa te olyat is tudsz.
2017. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet túlzásba viszed a visszafogottságot :D egy két perverz célzás, egy-egy utalás a szexuális igényekre csodákra képes.
2017. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy nem az a baj hogy nem jön össze egy lánnyal sem semmi hanem az hogy nem azzal akivel épp nagyon jóba vagyok és el tudnék képzelni egy tartós kapcsolatot ...
2017. jan. 5. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Értettem elsőre is. De az ismeretség kiépítésénél nyilván már tudod, hogy friendzoneoltatni akarod-e magad, vagy nem. Amennyiben nem tessék megpróbálkozni egy-két nyomulósabb/perverzebb/bunkóbb kijelentéssel. Neked kell irányítani a kapcsolatot. Viszont erről ódákat tudnék zengeni, hogy az emberi viszonyok mint és hogy, amihez lusta vagyok :D


Szóval aki bejön, annál is. (a másik lehetőség, hogy randira hívod időt se hagyva a friendzoneolásra)

2017. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lányként szólnék hozzá. Ha tartós kapcsolatot keresek (eddig csak az volt), nem biztos, hogy bejönnének ezek a nyomolós bunkó szexuális utalások. Sőt, valószínűleg elküldeném finoman az illetőt mielőtt teljesen belemászik a privátszférámba. Az egyéjszakásoknak kellenek ezek szerintem. Én pont a türelmet és a kedvességet értékelem egy fiúban és igen, először friedzoneba kell kerülnie, hogy utána lehessen bármi is. Szeretem megismerni a partneremet egy esetleges randi előtt. Számomra fontos a bizalom ami nálam nem csettintésre jön. Az hogy művészléleknek tartod magad jó dolog, nekem furcsa miért mész bele egy éjszakás kalandokba. Én úgy érzem, hogy az általad mutatott határozottság valamilyen szinten egy álca, valójában önmagadat keresed és talán pont ezért nem találtál még tartós kapcsolathoz megfelelő lányt, illetve ha találtál is nem sikerült. Persze lehet tévedek, nem ismerlek, nekem a szavaidból ez jött le.
2017. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!