Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Artur88 kérdése:

Lányok, ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
Rendes normalis hűséges kedves odafigyelő 19 éves fiú vagyok 175cm 80kg kék szemü szőkés barna haju szeplős. Hiába próbálkozok még nem volt barátnőm.

2016. júl. 1. 05:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az első hárommal lesz a probléma ifjonc!
2016. júl. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
175/80? Én 186/80 vagyok, még nekem is sok kicsit a 80.
2016. júl. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom van rajtam felesleg,most nyáron kezdtem el futni hogy lefodjak.
2016. júl. 1. 07:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj, csak értékeld magad jobban. Gondolj bele, összejössz valakivel és végig azon parázol, hogy mikor hagy el, folyton azon gondolkodsz, hogy "miért pont én?", "nem is érdemlem meg, sokkal jobb nálam". Szeresd magad és ne azért akarj lefogyni, hogy legyen valakid, hanem azért, hogy TE jól érezd magad...Ha magadat nem szereted,mást hogy tudnál? És ez nem egoizmus, ez az egészséges önszeretet, amire minden embernek szüksége van.
2016. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
rossz hírem van, kérdező. a lányok sajnos nem a "Rendes normalis hűséges kedves odafigyelő" srácokra buknak, hanem a bunkó, extrém, hűtlen, őket semmibevevő rosszfiúkra. Szívás, nem?
2016. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És hol vannak a rossz tulságok? Az eddigi tulságaidból leírva válogathatnál a csajok között, de mivel ide kiírtál egy kérdést, ez bizonyára nem így van. Szóval van valahol egy kis bökkenő, ami miatt nem keres téged minden második nő (egy költő veszett el bennem :P)
2016. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami rossz tulajdonság? Vagy az neked nincs is? Egy kész főnyeremény lennél? Nem mondom, hogy nem jó az amit leírtál magadról, mert egész okés, csak nem valami sok információ. Én hozzád képest a pokolban fogok elégni :D
2016. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen vannak hibáim. Hirtelen felmegy bennem a pumpa de senkit se bantok olyankor csak kiabalok. De mikor csajjal dumalok mindenre oda figyelek de mégse jutok 1-ről a 2-re.
2016. júl. 2. 08:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem sem jön össze semmi, pedig normális vagyok és kedves sok lány elmondása szerint, de csak baráti zónába raknak... 19/F (Hozzátenném, hogy én meg túlságosan vékony vagyok, 175 cm magas vagyok és 54 kg, szóval híznom kéne..) De nálam vékonyabb srácoknak is van barátnőjük, szóval a kinézetemmel van a gond...
2016. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Azért felhívnám a figyelmed hogy ne általánosíts, de megértem mert ez eléggé általánossá volt manapság. Ha egy ilyen típusú lány megtudná nekem mondani hogy miért jó neki az hogy semmibe nézik, a pasijának a kezébe több a por mint a csont és a szövet együttvéve és csak felhúzzák mint egy zoknit aztán miközben nem figyel a pasia a hasonlóan buta felületes lányokat ba**ogatja azt megköszönném.

2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!