Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, akit látásból ismerek, de külsőre(és mosolyra xD) nagyon bejön. Az a baj, hogy észrevettem, hogy érdeklődik irántam, de én valamiért egy szörnyetegnek érezném magam, ha viszonoznám ezeket a jeleket, így hitegetve őt, hogy ő is tetszik nekem. Csak mert szerintem az, hogy bejön külsőre, az még nem feltétlen jelent tetszést. Én nem érzek heves szívdobogást, nem pirulok el, stb. Ez most akkor mi? :(

2016. dec. 24. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz érdeklődés alatt?
2016. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres.. itt leírtam, de mondom, nem bizti, hogy jelek, de én még így is rosszul érezném magam :/
2016. dec. 24. 17:27
 3/4 anonim válasza:
Ha te úgy érzed hogy szerelem köztettek semmiképp se fog kialakulni és hogy szerinted ez elengedhetetlen egy kapcsolatban akkor mond meg neki ezt kerek perec: Jól nézz ki, szép a mosolya, stb... DE te nem érzel iránta különösebben semmit és emiatt nem is fog működni a dolog.
2016. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amúgy hogy válaszoljak az eredeti kérdésedre: nem, mindenkinek más a véleménye a kapcsolatokról. Szerintem (és még sok más ember szerint is) nem kell SZERELEM (heves szívdobogás, elpirulás) ahhoz hogy összegyere valakivel. Elég elsőre csak a vonzódás külsőre-belsőre, aztán idővel ha minden rendben MEGSZERETED a illetőt. Ez a mi véleményünk, ha jól érettem szerinted a SZERELEM elengedhetetlen ahhoz hogy valakivel összegyere, ha így gondolod hát ez van. Nincs ezzel semmi gond. Viszont azt még hozzátenném hogy a szerelem is elmúlik vagy legalább átalakul szeretetté az évek során. Nagyon nem hiszem hogy van olyan kapcsolat ahol szerelmesen jöttek össze és 20 év múlva is gyorsabban ver a szívük meg elpirulnak ha meglássák egymást.
2016. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!