Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok helyen olvasom, hogy aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok helyen olvasom, hogy aki 15 év fölött van és nem mer kezdeményezni, abból sosem lesz igazi férfi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az állítás nem igaz, mivel lehet, hogy volt egy rossz kapcsolata vagy csak simán nincsen önbizalma. Bár lehet, hogy én ezzel próbálom bemagyarázni magamnak, hogy a kiszemeltem miért nem kezdeményez :/ Már kb. 1 évvel ezelőtt lett ismerősöm Facebookon, én jelöltem be, azóta(ha nem tévedek/nem magyarázom be a jeleket) akkor sokszor szokott rám nézni, ott van ahol én). Vagy lehet, hogy csak simán nem érdeklem és csak azért bámul, mert ronda vagyok? :( Igazából a srác nem páva gyerek, nem menő, túl komolynak is tűnik.
2017. jan. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2017. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak azéet nem kezdeményez, mert nincs önbizalma, vagy csak simán nem érdeklem? :/
2017. jan. 6. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen igaz, emberfüggő.
2017. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos neked kell kezdeményezned, ha szeretnél tőle valamit.

Igen, TÉNYLEG neked.

Nem, NEM elég, ha jeleket adsz. Nem érti meg.

Az meg, hogy igazi férfi, vagy sem, majd kiderül.

Már akkor, ha kezdeményezel. Ha nem, akkor pedig nem derül ki.


Tudod, egyenjogúság van. Ez bizony ezt is jelenti.

2017. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor belőlem se lesz igazi férfi...

Egy 16 éves önbizalomhiányban szenvedő fiú.

2017. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!