Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba. Jártam már vele 2016 nyarán és nyár végén szétmentünk. Azt mondta csak azért, mert fél az osztálytól, és hogy tanév végén együtt lehetünk újra. (rendes kapcsolat volt) Oké. Most az van, hogy nagyon sokat szivat. Tehát úgy mindennel. Én mindig rácsapok a popsijára vagy valami ilyesmi. Viszont rá van nyomulva a fél osztály és ő élvezi (persze, ki ne élvezné). Ő saját kezdeményezésre nem igazán taperol senkit (max hülyeségből elkezd ütögetni vagy megcsikiz, ilyesmi). Viszont engem nem egyszer megölelt már meg átkarolt stb. (Másokat nem szokott, csak engedi pá embernek hogy ők csinálják). Én is szoktam őt, és nem idegesíti. Szerintetek? Nem akarok tőle semmit csak kíváncsi vagyok. Ő 14/L én 14/F

2017. jan. 6. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja
2017. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chopen ***** válasza:
Ez egy kis ribi, bejön neki minden, aminek farka van.
2017. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha
2017. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen mit vársz? persze hogy élvezi. Növeli az "egóját". Nekem van barátom 15 éves vagyok, de az ilyeneket én is élvezem. Ha egykor együtt voltatok. Kérdezz rá hogy most mi a szar van?!
2017. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt pár hét és semmit sem változott a helyzet. Igazából ezzel nekem semmi bajom sincs, közvetlen, ennyi.
2017. jan. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!