Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerimtetek mit kérdezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerimtetek mit kérdezzek tőle/ miről beszélgessünk/bejövök neki? ( többi lent)

Figyelt kérdés

8 éve ismerem, mint osztálytárs. Állítólag alsóba tetszettem neki, most is lehet szerintem. Egyszer voltam náluk, dec táján, mert itthon nem tudtam megoldani a ppt-t és a tanár megkérdezte h kihez mehetnék és o felajánlotta. Amúgy alapjában véve udvarias, kedves, ő is szórakoztatja az osztályt, de tud elég köcsög is lenni, taekwondozik. A lb-mel nagyon jóban voltak, csak a srác megsértődött. Kissé önbizalomhiányos, ahogy én ( csak én nagyon) Ennyit tudok róla:D


A ''sztori'' úgy kezdődött, hogy becsöngőkor utolsó mentsvárként, (nekem legalábbis azt mondta), felkért hogy keringőzzek vele én erre vállat vontam h fogalmam sincs( vele fogok táncolni) a cipőm, amit 1 éve vettünk 9 cm és ( már leadtuk a ruhahoz) szerintem őt nagyon zavarja, hogy alacsonyabb, de mondtam neki h sztem nem gáz, úgyse mindenki minket fog nézni, szerinte igen. Szeretnék jóba lenni vele, összebarátkozni, csak nem tudom hogy, nehezem ismerkedem.


Egy lány


Ui.: remélem érthetően fogalmaztam



2016. nov. 4. 22:25
 1/9 A kérdező kommentje:

* szerintetek


Az a baj, hogy mindig elszurom valahogy az ismerkedést

2016. nov. 4. 22:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy elszúrtad volna.

Egyébként milyen magas vagy?

2016. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
162 és másoknál szúrtam el
2016. nov. 5. 05:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor mellettem nyugodtan vehetnél magassarkút. :)

Viccet félre!Mesélj!Mit szúrtál el?

2016. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval dióhéjban nyuszi vagyok, és h mit írok azt befolyásolja a kedvem, meg kicsit nagyon nyomulós
2016. nov. 5. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jó az önbizalom hiány mert nagyon kihat.Gondolom ezért vagy nyomulós.
2016. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, szerintetek hogy próbáljak meg változtatni?
2016. nov. 5. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj és megpróbáljuk orvosolni!
2016. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Másoktól is várom a tippeket, az eddigieket köszönöm
2016. nov. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!