Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hátrány a lányoknak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány a lányoknak, ha egy 17 éves fiúnak még nincs saját keresete?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Aki 17 évesen még tanul, az általában intelligensebb és céltudatosabb is, mint aki már dolgozik, szóval én inkább értékelem.


17/L

2017. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
21 leszek 2 hónap múlva és még mindig csak alkalmi keresetem van+egy kis ösztöndíj, egyetemistaként.. Ellenben lesz egy jól fizető és keresett képzettségem a végére :)
2017. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek... nem feltétlenül :) Ugyanis nem mindenkit tartanak el a szülei, amíg tanul, így rákényszerül arra, hogy önmagát tartsa el. Egy értelmes ember nem ír olyan meggondolatlan hozzászólást, mint te ;)
2017. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
1-es hozzászólónak szántam.
2017. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

3-as :) hogy megvédjem az 1est :)

nem azt mondta, hogy minden egyes ember. azt mondta általában. ebben benne van az is, hogy vannak kivételek. NE kelljen már mindig odaírni hogy tisztelet a kivételnek.

2017. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell odaírni, de lenézni se kell azokat, akik dolgoznak.
2017. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenki céltudatos és intelligens aki 17 évesen tanul.. pl az én osztálytársaim már annyira készülnek már a suli végére hogy be nem fognák a szájukat órán és már a tanár sem tud tanítani semmit.... pedig 18-19 évesek.... De ez egy összevont osztály.. az én osztályom normális.... Szakmai órákat szeretem,ott nagy csönd van.
2017. jan. 7. 14:09
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek > Ha nincs pénzed, az szinte mindig hátrány. Persze vannak tini sztárok, akiknek viszonylag korán lesz nagy vagyonuk és sokszor nem is tudnak vele mit kezdeni, sőt pont az teszi őket tönkre. Az ideális az lenne, ha az embereknek sokat kellene küzdeniük, majd aztán lenne elég pénzük, mert akkor tudnák értékelni. De sokszor inkább az van, hogy valakinek eleve sok pénze van, mert olyan helyre születik, vagy pedig az van, hogy rengeteget küzd és valahogy mégsem jut egyről a kettőre.
2017. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
nem is nézte le őket. leírt egy tényt.
2017. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg attól, hogy valaki már dolgozik annyi idősen, nem lesz kevésbé intelligens (merthogy ő épp nem tanult iskolai keretek között több ideig). Ellenben nem a szülei tartják el, ami azért ad némi önállóságot az embernek. Meg az intelligens elég viszonylagos fogalom. Nekem van diplomám és ismerek a diplomások között is sok értelmetlen embert.

Mivel lentről kezdtem segítség nélkül, így sok iskolázatlan, de keményen dolgozó embert is ismerek, akik milliószor értelmesebbek nagyon sok iskolában tanult embernél.

Nem tény az, hogy aki annyi idősen már dolgozik, az általában kevésbé lenne értelmes. De nem vitatkozom tovább. Sziasztok!

2017. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!