Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, előny vagy hátrány párkapcsolatban, ha egy nőnek már van egy autója és saját lakása?

Figyelt kérdés

Természetesen megtakarításokból, nem családi adományként.

Korotokat is írjátok, köszönöm.



2016. jan. 7. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem hátrány:D
2016. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előny. :) Most komolyan, miért lenne már hátrány?
2016. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nekem még nincs se autóm se lakásom engem nagyon zavarna és bár nem mutatnám ki belülről zavarna a dolog... Mindig azon kattognék hogy miért van velem? Semmim nincs amit felajánlhatnék neki. És mindig kérdezgetném őt hogy miért van velem... És a nőnek is kellemetlen lenne ha a pasi mindenhova a nő autólyával menne az ő házában lakna én így fognám fel... De ha nekem is meglenne ez akkor nem rágódnék ezen :)
2016. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne hátrány?!?!? Most komolyan....
2016. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy milye van. A lényeg, hogy legyen tisztességes ember!


29F

2016. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 schamuelson ***** válasza:
91%

Ez nagyban függ az adott férfi értékrendjétől. Ismertem olyan férfit, aki otthagyta feleségét és két kisfiát, mert a másik nőnek volt valami kis vállalkozása, meg kocsija. Az volt az indoka, hogy unja a csóróságot. Nem minősítem. Nekem legfeljebb olyan szempontból lenne ez érdekes, miként áll a nő a munkához, az élethez. Az én szememben csak annyiban előny, hogy nem várja a sültgalambot, és adott esetben a párja hirtelen elvesztésével sem kerülne szegényházba. De biztosan nem emiatt választanám (vagy ezek hiányában utasítanám el) páromnak. El tudok képzelni olyan pasit is, akiben ezek kisebbségi érzést keltenek. Eléggé anyagias a mai szemlélet. (Sajnos.)

40+

2016. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom nem tudom megérteni a saját nememet. Nem tudom felfogni azt, hogy miért zavarja a férfi önbecsülését, ha nőnek van valami ami a férfinak nincs.

Ha szeretek valakit nem azt nézem, hogy mije nincs és mije van, hanem őt és ha kiderülne, hogy gazdagabb nálam van autója esetleg okosabb is, nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy emiatt lenézzem magam, ha őt se zavarja, hogy nem rendelkezem azokkal a dolgokkal akkor nincs semmi gond.

2016. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rövid távon előny, de jól kell keresni mellette. Különben folyton azzal jön, hogy "én tartalak el."

True story...

2016. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!