Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezzek vele?

Figyelt kérdés

Van egy evfolyamtársam aki tetszik de nom tudom hogyan kene kozelitsek hozza.

Szerinetetek ha sokat szemezek vele a folyoson veszi a lapot es kezdemenyez?



2017. jan. 8. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán, minden esetre több mint ha semmit se tennél
2017. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha közben mosolygok is az hülyén venné ki magát?
2017. jan. 8. 21:59
 3/10 Chopen ***** válasza:
Simán, nézzétek egymást a végtelenségig.
2017. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nézzétek,de soha ne kezdeményezzetek. :) Eltelik 60-70 év,de megéri.
2017. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán kezdeményezni fog, ha bejössz neki és nem félénk.

Ha nem küldesz neki jeleket, nem fogja tudni, mi van, szóval hajrá! :)

2017. jan. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a kèrdèsèrt kedves kèrdező, de ez általános vagy közèpiskola? Mert nem mindegy! Ha általános, akkor szerintem mèg elmegy ez a szemezgetős mizèria, hátha kezdemènyez a fiú! Közèpiskolában szerintem meg próbálj szóba elegyedni vele. Legyen bátorságod! Mi baj lehet belől? Szerintem semmi. Èn is rendszeresen beszèlek èvfolyamtársaimmal, akár fiú legyen az adott illető, vagy lány. Oda mèsz, ès beszèlgetsz egy jót. :) Mondjuk ez az èn vèlemènyem, de szerintem jó, ha megpróbálod! ;)

15/F

2017. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van.

Mond ez neked valamit?

2017. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Persze, hogy mond. A válaszommal nem lenèző hangstílust szerettem volna megragadni, csupán úgy gondolom, hogy a közèpiskolásokban valahogy több komolyság van! Amikor valaki átlèp közèpiskolába sokkal jobban elhagyja ezt az úgy mond "kisgyermekies" jellemet. Megítèlèsem szerint egyèbkènt is jobb az a megoldás, hogy oda mèsz, ès ismerkedsz. A válaszom vègèn amúgy is írtam, hogy ez az èn vèlemènyem. Amit ebben a válaszban is leírtam nem minden közèpiskolás gyerekre igaz. Sőt! Sajnos elnèzve a mai fiatalság zömèt, ez nagyon kevès ember jellemvonását jellemzi. Most az egyszer feltètelezzük, hogy egy olyan világban èlünk, ahol ez igaz. Egyèbkènt egy 13-14 èves lány hova akar fiúzni? Ezèrt gondoltam, hogy közèpiskolában ez jobban megállná a helyèt, de ha megsèrtettelek, azèrt elnèzèst kèrek! Nem akartalak, èn csak vèlemènyt fogalmaztam a saját álláspontomból! :)

15/F

2017. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam.

MA az egyenjogúság azt IS jelenti, hogy a lány, ha valamit szeretne, bizony előfordulhat, hogy meg kell szólítania a fiút. Nem mindig elég, ha a pilláit rebegteti.

2017. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van ! :)
2017. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!