Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ha több alkalommal is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha több alkalommal is mosolygás nélkül, komolyan bámultok egy lányt és ha rátok néz akkor sem fordultok el, az a tetszés jele vagy mi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 14:59
 1/8 Chopen ***** válasza:
100%
Lehet erőszakon gondolkodik.
2017. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen velem is pont ugyanez van! :D De bocsi, nem tudom szóval majd figyelem a kérdést! :)
2017. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nálam igen. :)
2017. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mert rá szeretnék mosolyogni, jelezni neki, de mi lesz ha nem mosolyog vissza? Eddig sem mosolygott szemezés közben, nem szeret mosolyogni? :/
2017. jan. 9. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Az örök 3 másodperces szabály:) ha a kontaktus tovább tart 3 másodpercnél akkor igen. Legalábbis nálam így van mosolygástól függetlenül. :D


17/f

2017. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem feltétlenül. Van, hogy nagyon tetszik egy lány és 3 mp-nél kevesebbet nézek rá egyszerre,mindezt arckifejezés nélkül. Szerintem ha rendszeresen már rád-rád pillant az csak jót jelenthet
2017. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van hogy poénból mert érdekel a reakció. Van hogy csak gondolkodom és nem is tudom hogy bámulom.
2017. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor csak kifejezéstelen vagy komorabb arccal rápillantok 1-2 másodpercre arra aki tetszik, valahogy így jön ösztönből, nyugodtan mosolyogj rá a fiúra, akkor nagy valódzínűséggel visszamosolyog, de ha nem az sem gáz, ha rád rád pillant akkor az 99% hogy tetszesz neki :)
2017. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!