Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg a fiúkat kérdezem, ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg a fiúkat kérdezem, ők talán kiismerik a saját nemüket. és segítenek nekem?

Figyelt kérdés

Szóval.

TUDOM, IGEN TUDOM, HOGY NEM FACEBOOKON KELL ISMERKEDNI!

Van egy srác. Akivel már konkrétan 6 hónapja hol szemezünk, hol nem, hol mosolygunk, hol nem, hol barátságos, hol nem, hol udvarias velem, hol nem... És mivel ő nem lép semmit, gondoltam adok neki egy apró jelzést, azon túl hogy keresem a közelségét és a tekintetét. Szóval like-oltam a profilképét facebookon. (Mivel én nagyon gyáva vagyok, nem merném megszólítani meg hasonlók és különben is, konzervatív vagyok, tehát szerintem az a fiúk dolga.)

Szerintem ez egy tök semleges dolog, hogy ő is like-olja az enyém, ha tetszem neki, elvégre más lányokét is like-olja, és még így se ő kezdeményezett. Hát nem csinált semmit.

De ma is összenéztünk, nem is egyszer, mosolygott halványan, szinte mellém állt... Figyelt...

Most akkor mi van?! Valaki ki tud ezen igazodni? Az kérem segítsen! Köszönöm!

18/L



2013. márc. 5. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ABORT ABORT
2013. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de mi pasik se értjük mind meg egymást...
2013. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a harmadik válasz adóhoz...
2013. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Senki nem érti?
2013. márc. 5. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Így igaz ahogy mondják!
2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igaza van a #3-as válaszolónak, szerintem rá kellene hallgatnod
2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fospuska ***** válasza:
az a baja,hogy egy béna p.cs.:D a mai palik egy része úgy van vele,hogy a gyávaságát öntudat mögé dugja (majd jön a csaj,ha kell neki valami). aztán magát is ezzel nyugtatja. ráadásul nyervog,hogy mindig csak a csúnya csajok találják meg,de ha oda kéne menni ahhoz, aki tetszik neki, inkább telef@sná a zokniját. nagyjából ennyi.:)
2013. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdemes megfontolni a hatost is, jókat írt...
2013. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Esetleg ezt a kérdést ránk is lehetne vonatkoztatni? Hiszen rengeteg lány barátja van akikkel laza, beszédes, nagyon jó humora van velem meg ilyen? Vagy marad az a megoldás hogy egy gyáva nyuszi.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. márc. 5. 18:54
 10/12 Egy Srác Asszem ***** válasza:

óriási jelzés hogy "lájkoltad" egy képét....... nekem is lájkolta az a profilképemet az a lány aki tetszik, mégsem "merek" kezdeményezni nála :) (gyáva vagyok tudom, de ez van).

lehet hogy ennek a srácnak is többre van szüksége, keresd te is a társaságát, szólítsd meg Te (nem csak annyit hogy szia. hanem mondjuk odamész és kérdezel tőle valamit, hogy mizu veled stb stb stb.) bár nemtudom milyen viszonyban vagytok, de ha megérinted az is egyféle jelzés lehet, ha beszélő viszonyban vagytok akkor beszélj "úgy" vele hogy értse, szemezz vele, ÍRJ NEKI TE (fészbukon -.-'' )

vagy ha nagyon bátor vagy állj oda elé és kérdezd meg hogy mit gondol rólad/ hogy tekint rád. ha hozzán odajönne az a csaj aki tetszik , és megkérdezné hogy Én mit gondolok róla valószínűleg bevallanám hogy bejön :)

2013. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!