Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok okozni ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok okozni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kisfaluban élek, ahol nem hogy lány, még fiatal sincsen, a közeli gyárban dolgozok ideiglenesen, amíg nem tudom milyen szakmát találjak magamnak, gépész vagyok 2 műszakban. Érettségi után nem tudtam eldönteni, hogy hogyan tovább, így hát elkezdtem dolgozni, de egy korombeli sincs a munkahelyen, sőt az egész környéken. Jelenlegi ismerőseim közül nem jön be senki, sportolni is eljárok, viszont ott se látok senkit. 18 éves vagyok, még nem volt barátnőm, próbálkozhattam max 2x, lehetett is volna, csak valahogy nálam alapfeltétel, hogy az alapműveltséget azért üsse meg :D Szeretek főzni, olvasni, szabadidőmben kondizok illetve futok, viszont kezdem kissé egyedül érezni magamat, jó lenne valakivel beszélni a nap végén, minden napom majdnem ugyanolyan... Ti mit javasoltok, volt valaki ilyen helyzetben ? Ami még fontos lehet, hogy a discot hanyagolnám, mivel rocker vagyok, kitűnnék a sorból a 10 soros acélbetétesemmel és a fekete ruháimmal :D
2017. jan. 10. 22:11
 1/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Szabadidődben járj be a közel városokba... valamelyikbe. Csak úgy... talán egy haveroddal. De egy valamit fogadj meg. Ezt a rocker maszlagot hagyd a f@.szba. Normális nőnek ez nem jön be. De látom rajtad, hogy figyelemhiányod van. Olyan mintha azt írnád, hogy "Ide nézzetek! Lázadok! Figyeljetek rám! Én most rocker vagyok! Acélbetkósom van! Valaki figyeljen már ide rám!..." Komolyan... mindenki leszarja.
2017. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, máris növesztek kefefejet, meg futok a legközelebbi boltba vans cipőt venni. Miért korcsosodik el a férfi társadalom ? Mellesleg ha ilyen a stílusom, akkor miért változtassak rajta ? Én így szeretem magamat és ha találok valakit, akkor ő is így fog, nem változok meg más miatt, nem én lennék. Minden más ember egyedi, a véleményed rendben van, viszont nem vagyok köteles elfogadni, a tanácsot meg köszönöm, sajnos a közeli "város" is csak párezer fős :\
2017. jan. 10. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is rocker vagyok. 14-19 éves koromig rocker ruhákban járkáltam. Acélbetétesben, fűzőben, láncokkal, kendőkkel.

Soha az életben nem tetszettem még annyi fiúnak/férfinak mint akkor, amikor rockerként öltöztem. 17 éves koromban összejöttem a párommal (ő az első kapcsolatom és azóta a vőlegényem) és nem zavarta, hogy hogyan öltözök. Ő szintén rocker, bár deszkás cuccokat hordott, mert akkor éppen az volt a heppje.

Dicoba, buliba, koncertre soha nem jártam. Nem iszok alkoholt, soha nem nyúltam drogokhoz, sportolok, edzek, olvasok, zenét hallgatok. Semmiben sem vagyok különb, mint azok, akik tuc-tuc zenét/rapet/dnb-t/dubsteppet hallgat.


Akkor mire ez a nagy előítélet rengeteg embertől?

Csak azért, mert éppen Slipknot, Nightwish, Wisdom, Pantera, GnR?


Kérdező:

Szia. :)

Szerintem, ha barátnőt szeretnél, költözz másik városba. Jobb ötletet nem tudok kitalálni. :)

Sok szerencsét.


22/L

2017. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát 18 évesen még nem tervezgetek költözni sehova, keresem a hozzám illő szakmát. Sajnos mindenkinek megvannak az előítéletei, mondjuk erről nem nekem kéne papolnom rasszistaként. Nem akarok normális lenni, egyéniség vagyok, ahogy még páran, akik nem álltak be ebbe a buzulós sorba. Nincsen kedvem szelfizgetni éjjel nappal, nem akarok iphoneval mászkálgatni, nem szeretnék kefefejjel járkálni. Maradok a hobbijaimnál, talán felkeresek egy fotószakkört a közeli városban pluszba, legalább az is lefoglal. Szeretem a természetet, főzni is, mégis mindenki sorozatgyilkosnak hisz :D
2017. jan. 10. 22:43
 5/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nyírd fel a hajadat és ezentúl járj neonzöldben. Az is csak egy eszköze annak, hogy befogadtasd magad egy közösséggel... Mint az acélbetétes. Mert akin ma acélbetétes van arról mindenki tudja, hogy rocker/metálhead... anyámpic5ája. Azt látom sok emberen, hogy keresik a helyüket. Mert azzal, hogy megveszik az acélbetétest/ punkra nyírják a hajukat és a stílusjegyeket felveszik attól egy közösség befogadja. Olyan nincs, hogy az ember felkel, gondol egyet és ő ezentúl full feketében/acélbetétesben fog ezentúl járni mert ő úgy érzi jól magát és "ILYEN VAGYOK FOGADJ EL K0CS0G". Nem azért viselkedik az ember így, mert ő ilyen, hanem azért mert azt akarja, hogy tartozzon valahova... ami teljesen normális. Senki nem akar egyedül lenni. Én is átmentem ezen. 22-23 centis hajam van, sok fekete ruhám és még egy acélbetkósom is (10 soros, piros fűzővel, blah blah blah kit érdekel...) Befogadni látszott egy közösség mert a metál zenét azt igazából szeretem. Mit láttam? Hogy mindenki feketében jár, hosszúhajú stb... És most hol tartok? Tartoztam egy közösséghez ami elfogadott de felbomlott a zenekar (képletesen és szó szerint is) és most itt vagyok és azt érzem, hogy én nem is akarok annyira feketében járni és acélbetkóst hordani. Önmagam akarok lenni... na... ennyi elég is volt. Még a végén elkopik a billentyűzet. A kérdésedre visszatérvén: Hát... közösségbe kell járnod. Nem falusiba. Ha messze van a város akkor messzebb kell utazni. A lényeg, hogy olyan helyen legyél ahol van élet... vagy ilyesmi.
2017. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is rasszista vagyok. Na jó, ezt inkább én sem reklámozom, de ez van. Csak annyi különbséggel, hogy én globálisan utálok mindenkit, aki deviáns. :D


Így van ez. Sorozatgyilkosak hisznek, vagy emósnak. Azt hiszem, az emós megalázóbb, mert akkor rád kenik, hogy eret vágsz meg ilyen fas*ágok.


Szerintem örülj neki, hogy még megteheted, hogy rockerként öltözöl. Ügyvitelis vagyok, muszáj üzleti megjelenésemnek lennie. A piercingjeimet még nem kellett kivennem, csak egyet. Az élet apróbb örömei, amikor igazán önmagad lehetsz. :)


Ha nem tudsz elköltözni, akkor próbáld meg a távkapcsolatot. Hátha összejön valami. :)


22/L

2017. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Első, neked szerintem az a problémád, hogy felbomlott a zenekarotok és depis lettél. Kiskorom óta rockon nőttem fel, mindkét bátyám szintúgy, nem tudnám elképzelni máshogyan magamat, így vagyok önmagam. Lázadó akarok lenni ? Nem, az vagyok már réges-rég óta. Egy bunkó, empátia nélküli, szabadszájú rasszista srác, aki nem fél kimondani mit gondol és ki is áll a véleménye mellett, ez voltam mindig is és leszek is. 1001 negatív tulajdonságom van ilyen téren és ezt be is ismerem, de azt vallom, hogy inkább legyek nyílt és lényegretörő, mint egy "normális" valaki. A normális soha nem volt jó és nem is lesz, aki megelégszik azzal, annak úgy kell.


Nekem konkrétan csak a cigányokkal van bajom, nem részletezném, mert hosszú lenne a miértje. Ezen kívül nem bírom a buta és agresszív embereket. Buta alatt nem a tanulatlanságot értem, hanem maga az életképtelenséget. Nekem az állásinterjúm is -50%ról indult kb, pont emiatt. Mondták, hogy mondjam el minden negatív tulajdonságomat, elmondtam az összeset, lehet mondani, hogy hülye voltam, de minek hazudjak ? Titkoljam el önmagamat ? Végül sikerült és megmondták, hogy enyém volt a jelentkezők közül a legjobb, ezért kipróbálnak gépészként és csak pozitívat csalódtak bennem eddig.

2017. jan. 10. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!