Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne ilyen...

Szerintetek mit kéne ilyen esetben tenni? Ha ráhagyom akkor nem alacsonyodik le a szintjére, de ha szintén ráhagyom akkor rám száll. Hogyan tudnék neki fájdalmat okozni? Vagy hogy egy kicsit észre vegye magát!?

Figyelt kérdés
Azzal a problémámmal írok nektek, hogy van egy csaj aki egyrészt rokonom másrészt a barátom testvérének a barátnője, és ez a csaj folyamatosan ki akar túrni abból a családból! :/. Olyanokat tesz, csinál amivel nekem keresztbe tesz. Nos én eddig ráhagytam, ez az eddig azt jelenti hogy 9hónapig. De 2héttel ezelőtt nagyon felhúzott, és végre vissza mertem neki szólni! :/. De ő tovább folytatja, meg eteti a barátom szüleit is hogy én vagyok a rossz. Stb.
2011. márc. 29. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

mond meg neki meg akivel jóban vagy, hogy manipulatív veled nagyon a lány , nem tudom ez segítene e

vagy mond meg neki


passz , mivel lehet az ilyenekre hatni

2011. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!