Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal aki ugyan abba az iskolába jár mint én?

Figyelt kérdés
A lány ugyanabba a suliba jár mint én és ugyanabban a városban lakik mint én, Facebook-ja van rá írtam de nem válaszolt semmit (régen volt)..... Ja és még ismerős is az arc vonásai. És 2-3 fiatalabb mint én. Én 17 éves vagyok(nem voltam még csajjal sose, ilyen pár kapcsolatban)

#lány #ismeretlen #Arc vonásai nagyon ismerősek #ugyan az a város és suli #2-3 évvel fiatalabb-én 17 vagyok
2017. jan. 11. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp valamilyen véletlen találkozásnak állítanám be. Utána elbeszélgetnék vele. Ezután egyre többet fogtok beszélgetni, de a beszélgetéseket neked kell kezdeményezned, és mikor már "Összebarátkoztatok" Elhívhatod valahová randira, vagycsak korcsolyázni vagy amire gondolsz
2017. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mi van akkor ha ő ezt nem akarja?
2017. jan. 11. 23:07
 3/5 A kérdező kommentje:
még az ismerkedést se
2017. jan. 11. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
És mellette hozzá teszem hogy általában társaságban van. Én meg nem szeretnék oda menni hogy megzavarjam a beszélgetéseit (nálam az bunkóságnak tűnik, hogy oda mész hozzá és megzavarod a beszélgetésüket). Egy olyan pillanatra várok, hogy ő is egyedül van
2017. jan. 12. 14:25
 5/5 Emma555 válasza:

Barátom akkor várhatsz. Ha népszerű ha nem annyira soha nem lesz egyedül. Értem hogy udvariatlanságnak gondolod de így ott öregedsz meg. És soha nem lesz lehetőséged. Ha nem lépsz bánni fogod. Ja és 2 lehetőséged van 1 odalépsz és elhívod beszélni és a többiek kuncog van elengedi... 2 odalépsz elhívod és utána elutasít.

A történetnek itt a vége.

2017. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!