Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal? 16f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal? 16f

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimnak szinte már mindenkinek van/volt barátnője, nekem még még senkim. Nem találom magam csúnyának,176cm barna haj, barna szem. Nem járok bulizni, nem merek leszólìtani lányokat. Általában csöndes vagyok, de van mikor nagyon sokat tudok beszélni:D

2016. nov. 28. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló érdeklődésű lányok felé nyiss. Pl. ha sportolsz valamit, az ottant lányokkal beszélgess.

Legyél magabiztos! Az az egyik legfontosabb dolog az ismerkedésben.

Nem féltetlenül baj, ha nem jársz bulizni.

De igazából van az a klisé szöveg, hogy "Jön majd magától, és tudni fogod."

15/L

2016. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen cipőbe járok

Pénteken voltam egy bálba és ott lett volna lehetőségem de elszalasztottam... én se mertem leszólítani senkit próbáld meg ezeket a bulikat néha

2016. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján introvertáltnak tűnsz. Fordítsd a hátrányaid az előnyödre. Társaságban nagyon rosszul kommunikálok és szorongok, de ha csak egy emberről van szó és ha megvan a kellő biztonságérzetem akkor be nem áll a szám. Hívj el magaddal egy lányt, ha nem érzed úgy hogy elég bátor vagy, igyál meg egy sört és menni fog az.
2016. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $pumika$ ***** válasza:
65%
Kicsit szedd össze magad és szólíts le lányt, tényleg semmi okod félni, mindig nagyon jól esik az ilyen :DD 15l
2016. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!