Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha tetszik a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy 18 vagyok, de ilyen téren még eléggé szerencsétlennek érzem magam.

A srác, akiről szó van konkrétan az osztálytársam (ami tudom, nem igazán szerencsés helyzet)

Szóval a lényeg, hogy ő érez-e valamit, valamint én mit tegyek, hogy a tudtára adjam?


2017. jan. 11. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
u.i: ne haragudjatok, nem ebbe a kategóriába szerettem volna írni a kérdést..
2017. jan. 11. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mi sehonnan nem tudhatjuk, hogy mit érez, meg nem értem mi ez az egész, minden nap ezt olvasom hogy a csajok kezdeményeznek. Az én időmben (tavaly előtt) még miért nem így volt? :D Amúgy beszélgess vele aztán úgyis látod ha bejössz neki. Akkor meg ha nem kezdeményez, akkor mondd meg neki kerek perec h mit szeretnél. 22f
2017. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
u.i. szerintem jó helyen van a kérdésed :)
2017. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is annak a híve vagyok, hogy nem a nőnek kell kezdeményezni. De ha esetleg én nem teszem neki, akkor valahogy nekem kellene a tudtára adnom, de ha kerek perec megmondom neki, akkor már fogok egy ásót és elásom magam :D
2017. jan. 11. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem hogy te is nőből vagy :D A legegyszerűbb megoldás sosem megoldás egy problémára.

Én sajnos/szerencsére ilyen vagyok. ha akarok valamit azt ki is mondom, nem taktikázok/trükközök.

2017. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok a nagyon kreatív hozzászólásodhoz. Sajnálom, hogy nem az volt a kérdés, hogy milyenek a nők általában...További szép estét..
2017. jan. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!