Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú nem mosolyog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem mosolyog vissza akkor nem érdeklem? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma végre rávettem magam és rámosolyogtam arra a fiúra, aki tetszik(csak látásból ismerjük egymást).Amikor rá szoktam nézni, akkor néha azt veszem észre, hogy ő már eleve néz, de ha azért néz rám, mert észreveszi, hogy néztem, akkor sem fordítja el a tekintetét. De nem mosolygott vissza. Ez most akkor jelentheti azt, hogy meglepődött és lefagyott, hogy rámosolyogtam? Vagy csak véletlen egybeesésnek veheti és még egyszer rá kéne mosolyognom? vagy csak simán nem érdeklem? De akkor miért tartotta a szemkontaktust? Tudom, hogy ti nem tudhatjátok, hogy mi járt a fejében, ezért kérdezem általánosságban.
2017. jan. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül minden opció ugyanannyira valószínű.
2017. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy mosoly az túl általános. Beszéljetek, akkor lehetsz okosabb te is az ügyben!
2017. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled. Ha tetszenél neki kapott volna az alkalmon, hogy rámosolyogsz, és szóba elegyedik veled, de ha neked ő nagyon tetszik, oda mehetsz beszélni vele, és akkor már csak észreveszed a jeleit, hogy akar-e tőled valamit, vagy sem.
2017. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát óra előtt mosolyogtam rá, utána siettem a terembe tanulni, ezért nem is lett volna rá alkalma :/
2017. jan. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!