Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy pasi akivel ugy tűnt,...

Van egy pasi akivel ugy tűnt, kölcsönösen tetszünk egymásnak, miindig néz, mosolyog, flörtöl velem stb, néha egészen zavarban van. Régebben én irtam facebook-on a szülinapjára. Most ő az enyémre nem irt. Ez azt jelenti, hogy mégsem érdeklem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem kocka. Pfff.... Fejbe fogom magam lőni.
2014. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha én is tetszem neki, akkor nem kéne ezzel egy gesztust tennie felém, hogy ha én irtam neki, ő sem feledkezik meg az enyémről? Csak hozzáteszem, egy jó ideje nem találkoztunk a munkahelyből kifolyólag (most szabadságon van, és nem tudom mikor jön vissza)
2014. aug. 5. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Édes istenem.. Visszakívánom azt az időt, amikor még nem volt internet...
2014. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor ebből nem kéne problémát csinálnom? de a mai világban, ha valaki fontos valakinek, és az illető használja a facebook-ját, akkor ott is jelzi a másiknak, hogy fontos neki, nem?
2014. aug. 5. 18:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve pasik, ha nektek tetszik egy lány, akkor nem irnátok neki mindenképpen fb-on is a szülinapjára?
2014. aug. 5. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem! Még mindig nem érted, hogy nem???
2014. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan mire szólt a nem? :)
2014. aug. 5. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Errorerrorerror...


Emberek könyörgöm, szakadjatok már le a fészbúkról. Most kéééépzeld el, hogy 15 évvel ezelőtt vagy ennyi idős, mint most. Nincs facebook. Nem tudod, hogy mikor van a másiknak a szülinapja, nem tudod, hogy éppen, hogy áll aznap a haja és nem tudod mikor van wc-n. (Ahh számomra csodás világ lenne, de ne térjünk el a tárgytól). Hogy köszöntöd fel a szülinapján, ha azt se tudod mikor van? :O Mert valószínűleg, ha valakivel csak flörtölsz, nem fogod tudni , hogy mikor született... Most térjünk vissza a jelenbe... tényleg köteles lenne a fb-on csüngni, hogy észrevegye, hogy mikor van a szülinapod? Mert alapból nem kéne tudnia... Ahh könyörgöm...

2014. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!