Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítség légyszi, mi történt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség légyszi, mi történt? Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés

1. kérdés: Van egy fiú(csak látásból ismerem). Eddig észrevettem, hogy érdeklődött irántam, szokott nézni(én ilyenkor persze ránézek és szemezünk), amikor egymás melletti teremben van óránk akkor a terem előtt szokott várni, amikor meg ugyanannyi óránk van, akkor meg szokott várni az aulában, addig marad ott amíg én. De mostanában mindig elkerüljük egymást ha meg mégis összefutunk, akkor is csak én veszem észre, egymásra sem nézünk, persze én akkor is egyfolytában nézem, nem is szokott már ott lenni a terem előtt és az aulában. Most már nem érdeklem ezek szerint vagy csak valami dolga volt?(tudom, kifogás :/ )

2. kérdés: eddig amikor szemeztünk, vagy megláttam, akkor egyfolytában vigyorognom kellett, izgulásszerű érzésem volt(még tegnap is). De ma már nem éreztem a "pillangókat". Lehet, hogy az 1. kérdésben leírtak miatt van ez? Ha megint tudnánk szemezni, akkor visszajönne ez az érzés?



2017. jan. 13. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. Kérdésedre a válaszom, hogy mivel nem szemeztek, ahogy te fogalmazol , és nem viszonozza azért szerintem. Mert a félelem és a csalódottság jobban átjár.

Az 1. kérdésre: én ugyanilyen szituban voltam elsös gimisként és azt tapasztaltam, hogy sajnos a fiúknak nem elég a szemezés.. ha te nem adod egyéb jelét, hogy neked bejön egy idő után többet akar a szemezésnél .. biztosra akar menni és ilyenkor jöhet egy másik lány, aki bátrabban áll a sráchoz és köztetek megszakad a szemezés. Remélem nálatok nem lesz ez. A fiúk a mai világ an már nem nagyon kezdeményeznek. Ha nem akarod elveszíteni szerintem legyél vele őszinte és mondd el neki, hogy tetszik és beszéljétek meg. Akárhogy is alakul legalább tisztában leszel a dolgokkal és nem leszel bizonytalan :) sok sikert kiscsaj :*

2017. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) eddig rámosolygáson gondolkoztam csak, de lehet, hogy tényleg az lenne a megoldás, ha odamennék. Csak az a baj, hogy mivel nem vár meg, nem megy ki a terem elé, ezért nem tudok alkalmat teremteni, mert a folyosón szoktam néha látni, de ott nagy a tömeg, mindenki siet az órájára. Facebookon nem tudom, hogy ráírjak-e, mert nem tűnik nagy facebookosnak, lehet, hogy rossz néven venné :/
2017. jan. 13. 12:45
 3/4 A kérdező kommentje:
+ még az a baj, hogy lehet, hog félreértelmeztem a jeleket és nem is biztos, hogy nincs barátnője
2017. jan. 13. 13:42
 4/4 Virágvagyok ***** válasza:
Én csak annyit tudok hozzászólni, hogy a facebookot hanyagold, mert aztán csak ott fogtok dumálni és kialakul egy olyan bizonyos "NETSZERELEM", ami megöli a kapcsolatokat. Amúgy sok sikert! ;)
2017. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!