Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és már egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és már egy éve együtt vagyunk. De megcsaltam az egyik osztálytársammal. Nemrég került az osztályunkba, és összebarátkoztunk, aztán más is történt köztünk. Szerintetek megtudnám változni? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni hogy szeretem, és ő is sokszor mondja hogy szeret engem pedig még senkinek sem mondta ki.úgy viselkedünk mintha már járnánk, de mégse vagyok vele együtt. Csak az a baj benne, hogy eddig nagyon csajozós fiú volt, és félek tőle hogyha már rendesen járnánk meg minden megcsalna, és eldobna pár hét/hónap után.
2010. febr. 20. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy ő fog megcsalni, de közben Te csalod meg? Mellesleg, ha ez kiderül, nem hiszem, hogy akarna tőled bármit is. Ha meg tényleg szeretnéd, nem tetted volna meg.
2010. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a mostani pasidat megcsaltad egy másikkal és félsz, hogy ha összejössz vele , akkor ő meg fog csalni téged ?Szép vagy...
2010. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott a barátodat, az lenne a legtisztább, főleg hogy a másik fiút már kezded megszeretni meg minden :)

Ez azt jelenti hogy már elmúlt a szerelem...sajnos... :S

2010. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nem reg ugyanebben a cipoben jartam ..de a mondas igaz 'vegen a 2 szek kozul a foldre'(persze hogyha okosan csinalod lehet hogy meg jol sul el a dolog de ketlem):D a baratoddal szerintem mindenkepp beszelj ..gondolj csak bele ha o tenne ugyanezt a hatad mogott..

16/L

2010. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mondjuk fiú vagyok de decemberben ugyanez volt. Bnömmel már kb egy 10 honapja voltunk együtt és átjött hozzánk pár osztálytárs és smároltam az egyik csajjal és azt mondtam neki h szeretem és ö is nekem na m1 ez lényegtelen..de a vége az lett, hogy nem birtam és megmondtam m2-nek az igazat..aztán választanom kellett és a régebbi bnömet választottam most is vele vagyok még mindig..Az osztálytáram pedig háát..gyülöl, hozzám se szól azóta mióta a bnömmel maradtam..
2010. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!