Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha nem tudok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem tudok az érzéseimről beszélni?

Figyelt kérdés
Éppen most is tetszik egy fiú és elgondolkodtam. Nem tudom elképzelni magam, hogy azt mondom neki, hogy szeretlek, úgy, hogy el is higyje, mèg ha magamban ezt is gondolom. De nem csak pákapcsolatban lenne ez, a barátnőmnek messengeren a "mit érzek nost a fiúval kapcsolatban"-os történeteimet le tudtam írni, de amikor élőben került rá sor, inkább elröhögcséltem az egészet, minthogy bármit is mondjak. Meg fog ez valaha változni? Mi miatt van?
2017. jan. 15. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
*most
2017. jan. 15. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Én félek összejönni mert.. BESZARI BAL FASZOK VAGYUNK MINDKETTEN NE TAGADD (Dr. Csernust idéztem) , szóval ha meglenne úgy amúgy tök oké megnyílnék meg minden :'D
2017. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze hogy normális. Én sem tudok rendesen az érzéseimről beszélni. De még messnegeren sem. Túlságosan pozitívan élem az életem, és ennek ez az egyik nagy hátránya, hogy nem tudok szomorú lenni, és komoly. Mivel túl sok negatív ember van a környezetemben, így kötelességemnek érzem hogy felvidítsam őket, és ezért keptelen vagyok röhögés/nevetés nélkül kommunikálni
2017. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Akkor nem csak én beszélek úgy komoly dolgokról mintha hülyülnék? Habár 5-ös vizsgám is meglett tavaly mellette a vizsgabiztos szakadt is :'D
2017. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es ja. Múltkor is meséltem egy ismerősömnek, hogy mutattam baratnőmnek egy dolgot, amitől majdbem elsírta magat, és a smilek miatt azt hitte hogy a röhögéstől, és nem a szomorúságtól. Félre erthető vagyok. Senki sme tudja mikor kell engem komolyan venni :D


(3-as voltam)

2017. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!