Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tudunk tenni ha senkinek...

Mi tudunk tenni ha senkinek nem merek beszélni az érzéseimről, mert tudom hogy mit mondanának? Az igazság oedig nagyon fáj.

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 22:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint tudok... Elirtam
2013. jan. 22. 22:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ezt nem teljesen értem. Milyen érzésekről van szó és kinek nem mered elmondani őket?
2013. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy valakibe, vagy mirõl nem tudsz beszélni?Kinek fáj az igazság?
2013. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Össze vagyok zavarodva,azt hiszem bele szerettem vki másba. De nem tudom senkivel megbeszélni mit érzek,mert tudom h azt mondanák szemét k.urva vagyok,mert ezt csinálom a barátommal. Mint itt a válaszadók is rámutattak már... :S
2013. jan. 22. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Ird le itt!
2013. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ezen csak te tudsz segiteni, vagy ha kikéred esetleg egy szakember tanácsát. Az már jó dolog, hogy rájöttél arra mi a problémád pontosan. Ha önmagadat ösztönzöd arra, hogy ezen fokozatosan megpróbálsz változtatni és elfogadni más véleményét az már elég...de olyan ember is van aki nem érzi szükségét, hogy beszéljen másoknak az érzéseiről...
2013. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem fáj... Utálom magam érte mert másról fantáziálok barátom helyett,vele se merek beszélni az egészről. Már pár hónapja küzdök h helyrehozzam a kapxsolatunkat,dr csak távolódok tőle,egyre szerelmesebb cagyok a másik srácba.
2013. jan. 22. 22:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszer már leirtam itt,nem szeretném unra. Elég volt egyszer olvasni milyen ribinek tartanak az emberek. Félek ga elmondom bárkibek is csak a szemembe vágja..
2013. jan. 22. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor pedig elég nehéz segíteni.
2013. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld be a kérdésed, mert így elég nehéz bármit írni.
2013. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!