Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már lemaradtam a kamaszkori...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már lemaradtam a kamaszkori "csajozás" tanulásról akkor már felesleges bepótolnom úgysem sikerül?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.


Nemsokára 18.


2017. jan. 16. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Még kamasz vagy pls xddd
2017. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Isten ments, dehogy... Én is most kezdtem. 18 vagyok és nem rég kezdtem. Járj el bulizni haverokkal, tedd oda magad, szerezz önbozalmat.
2017. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallod, 23 vagyok! na én lemaradtam.. pedig jóképűnek tartanak.
2017. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hülyeség... Nekem már mind1. :(
2017. jan. 18. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg lassan 19 éves lányként nem sok részemet vettem ki eddig a "pasizásból", ez nem gáz? :D
2017. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem igen.

Már nekem is régen "ciki".

Főleg hogy barátaim sincsenek.

2017. jan. 18. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a gondolkodásmódodat. Szerinted mi előnye származik valakinek abból, ha 14-5 évesen csapja a szelet másoknak ezerrel? Mivel lesz több ember, aki túl van pár komolytalan "kapcsolaton"?

Én egyszer akarok választani, de akkor jól. Maximum nem jön össze, de nem fogom már előre feladni az elveimet.

Utolsó válaszoló voltam.

2017. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!