Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a lányokról, a barátnő utánni vágyról? 20/f

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nem volt még senkim,de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?


Ui.:Saját magam miatt nem lehet barátnőm(elég hosszú a lista)


Ha valkit èrdekel akkor privátban leírom miért gondolom így



2017. jan. 5. 22:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Engem érdekellne hasonló helyzetben vagyok csak annyi hogy nekem lehetne de mégse találok olyat aki normális lenne
2017. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan, segítek ha tudok.

L

2017. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Le írod priviben hogy miért nem? Hátha tudok segíteni
2017. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is küld el.
2017. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, erre én is kíváncsi vagyok.
2017. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok értelmes választ kaptál...


Amúgy nekem sem lehet. És én fogalmam sincs, hogy mit tehetnék ez a vágy ellen. Egyszerűen szerintem elfogadom, és mindig készülök a mélypontra, ahonnan fel kell majd jönnöm. Megpróbálom autóval kitölteni a lyukat. Mondjuk ahhoz előbb kéne jogosítvány. Szerintem ebben nem nagyon lehet beletörődni. De természetesen ez emberfüggő. Ha egyszer vágysz rá, akkor ezt nem tudod kiirtani magadban. Vagyis...nem könnyen. Mindenesetre kitartást! Abszolút megértelek, mivel én is ebben vagyok benne.

2017. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os.

Benne is leszel,mert csak itt sírsz már 1 éve. :D

2017. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam,erre nem fogsz megoldást találni. Az ember társas lény,mondhatni képtelen magányosan leélni az egész életét. Kis ideig el lehet terelni az ezen kattogó gondolatokat,de ez sem hat sokáig. Mit tesz az,hogy valakinek nem lehet barátnője? Talán katolikus pap vagy? :D Egyébként engem is érdekelne a "lista". (L)
2017. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most akkor 20 vagy 19 éves vagy?
2017. jan. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon ülsz, és azt mondogatod magadnak, hogy "ne gondoljak a lányokra", akkor tuti, hogy ezen a témán fogsz kattogni. Szerintem keress valami olyan hobbit, ami annyira le tud kötni, hogy eltereli a gondolataidat. Biztos van ilyen, gondolj bele, hogy mit szeretsz csinálni, és csináld komolyabban, ásd bele magad.
2017. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!