Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek rá írjak a lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá írjak a lányra vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Megpróbálom lényegre törően irni. Szilveszterkor egy buliban voltam és láttam egy lányt aki tetszett,de nem is beszéltem vele meg semmi csak bejeloltem.A face kiadta,hogy ismerősök lettünk es Csomóan elkezdtek mar színezni a történetet,hogy volt e valami közöttünk.A lánynak ismerem egy-két barátnőjét es ok folyton mondjak,hogy írjak a lánynak meg haveromek is kérdezgetik,hogy tetszik-e meg,hogy ok ismerik a lányt es tudjak hogy tetszem neki.Irtam volna szívesen a lánynak,de engem pont az idegesít,hogy mindenki ezzel foglalkozik meg ismerem a lányt is es tudom,hogy kb az lenne,hogy barátnői folyton tudnak,hogy mirol beszelunk.. es volt mar olyan is hogy a lany beszélt egy fiúval es a barátnői beszeltek helyette ugy mintha a lany lenne.Na ezert nem akartam irni neki.Pedig elméletileg normális lany..

2017. jan. 16. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Keresd fel személyesen. Szerintem jobban örülnek a lányok, ha egy srác keresi őket élőben, mint face-n. Élőben láthatod a reakcióját stb. jobban érzékeled, hogy lehet-e köztetek bármi is.
2017. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj neki.

Hívd el egy kávéra vagy sütire és élőben megbeszélitek a dolgot. Akkor nem lesznek ott a barátnők, hogy helyette beszéljenek :D

17L

2017. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!