Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ráírok egy lányra facebooko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy lányra facebookon és nem válaszol, akkor hagyjam?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem random lányokra gondolok, hanem akivel már találkoztam buliban, táncoltunk, stb. Ha nem írnak vissza, az azt jelenti hogy nem is érdemes már próbálkoznom? Most nem arra gondolok hogy pár óráig nem válaszol, mert lehet hogy elfoglalt. De ha 2-3 napig semmi válasz, akkor felejtős?
2016. nov. 4. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
És megnézte, hogy mit írtál vagy nem?
2016. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy elveszett az üzeneted a többi között. Már velem is előfordult ilyen, hogy pár embernek (akikkel alig beszélgetek facebookon) nem válaszoltam egy ideig mert csak egyszer mutatta a fb, hogy neki még nem írtál vissza.

Vagy a másik lehetőség az lehet, hogy nem vagytok ismerősök és így az értesítek között jelenik meg az irományod, nem az üzentek között és így kicsi a valószínűsége, hogy látja.

2016. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyannak szoktam írni, akikkel ismerősök vagyunk. Volt már hogy látta, de olyan is hogy nem. Viszont közben posztolgatott már azóta pár dolgot, szóval nem kerülhette el a figyelmét.
2016. nov. 4. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon érdekel a csaj próbálkozz még pár módon, vagy hívd el valahova. Vagy teleofnáljatok egyet. Lehet jobb lesz. Ha ezekre is negatívan reagál akkor szerintem az a legokosabb ha hagyod... Van aki nem szeret facebookon beszélgetni. Még ne add fel egyből:)
2016. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor arra gondolok, hogy ha olyan fontos lennék neki, akkor legalább válaszolna. Nem akarom elhinni hogy így akarják tudatni hogy küzdjön értük az ember.
2016. nov. 4. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Jobb most, mintha futnál utána feleslegesen.
2016. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2016. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajj fiuuuk!

Ha egy lany nem ir vissza tobb nap utan se, akkor hagyjatok... ha kicsit is tetszenel/lenne eselyed, visszairna.. legalabb egy szmajlit...

Jah es ezt a lelkiismeretkeltos szoveget h "miert nem irsz visszaa? Idegesitelek?" Hagyjuk maaar... azt irjuk h nem, de valojaban igen, idegesitesz, csak nem akarom megmondani es megbantani teged, elvenni a maradek onbizalmad, stb. ...

Ha nem ir vissza, felejtsetek el oszt kesz :D

2016. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!