Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tehetek ez ellen valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek ez ellen valamit? Vagy van akinek ez bejön?

Figyelt kérdés
Először is, félreértés ne essék, lány vagyok. Kiskoromban öttusáztam, és az úszástól nagyon széles lett a vállam(körméterben kb. 104 cm). Ettől az alakom nagyon fiús lett, nem is hordok olyan ruhákat, amik kihangsúlyozzák a vállam, mert így már nézhetnének fiúnak is, törékenynek egyáltalán nem vagyok mondható, pedig a verekedést egyáltalán nem szeretem. Az pedig a "legjobb" az egészben, hogy alig látok olyan fiúkat, akiknek nagyobb lenne a válla az enyémnél. Lehet ezzel valamit csinálni, valahogyan kicsinyíteni? Csak mert nem hiszem, hogy a fiúknak bejönne, mindenhol azt olvasom, hogy de cuki, törékeny barátnője van, én meg ez a kössz szépen -.-
2017. jan. 28. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
E
2017. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval... én is sportoló vagyok, bár nem hiszem hogy ilyen széles a vállam is nagydarab sem vagyok, csak vékony-izmos. Engem nem zavarna egyébként ^^ Azt leírod milyen magas vagy és hány kg?


15/F

2017. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*vállam, és nagydarab
2017. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
177 cm kb. 60 kg
2017. jan. 28. 14:43
 5/6 anonim válasza:
Én 18éves vagyok 178cm,108kg 3éve erőemelek..
2017. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pacsi! Nekem kerekem 100...a fiúkat nem zavarja szerintem 😊

14/l

2017. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!