Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen hetero normális srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thomi18 kérdése:

Teljesen hetero normális srác vagyok. De bejön a pelenkázás. Mit tehetek ez ellen? Vagy vegyek pelenkát és fogadjam el? Én normáliséletet akarok és nem homokvárat építeni.

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bejon a pelenkazas? A libero es pampers a legjobb 😉

Viccet felre teve... Mi az,h pelenkazas?

2016. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hogy pelenkában lehetek. jó az illata és tetszik a bepisilés.
2016. febr. 11. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felizgul attól ha bepelenkázzák és ha pelenka van rajta. Legalábbis ha nem tévedek. De hogy jön ehhez a melegség?
2016. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mert ez tipikusan homkos fétish.
2016. febr. 11. 00:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom én csak itt szoktam ebbe belefutni de itt a heterók is élnek ezzel a fétissel.
2016. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? Ugyanolyan fétis, mint bármely más. Valamelyik férfi imádja a női lábakat, valamelyik (én) női ruhába szeret öltözni, valamelyik szereti, ha felcsatolhatóssal dugják meg, te meg a pelenkákat. Ha nem éled ki és elfojtod, feszült leszel, frusztrált, egy darab hiányozni fog belőled. Ettől a szexuális beállítottságod nem változik. Ha eddig nem csináltad volna pasival, emiatt se fogod.
2016. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na hat ertol meg nem hallottam,h tetszik a bepisiles... Arrol igen,h valaki elvezi,ha rapisilnek (exem is szerette) de az,h bepisilj magadnak pelenkaba,ez kisse furi nekem.
2016. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szerintem az nem férfi és biztosan nem hetero akit felcsatolhatóval dugnak meg és női ruhát vesz fel. a többiben lehet van igazság.
2016. febr. 11. 00:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Amúgy erre hogy jöttél rá hogy tetszik?
2016. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nekem már 8 éves korom óta tetszik. olyan jól néz ki egy pelenka és marha jól néz ki rajtam. vagyis szerintem olyan TÖKÉLETES rám.
2016. febr. 11. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!