Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni vak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni vak vagy süket-néma lányokkal?

Figyelt kérdés
Már régebben szeretnék egy vagy vak vagy süket-néma barátnőt, de azt sem tudom hol keressek. Valakinek valami tipp?
2017. febr. 1. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az nézzen magába, aki ezért másokat lehülyéz.

Valóban furcsa vágy, de sok más furcsa vágy van, amik ennél még talán furcsábbak is, mégse szól rá senki semmit.

Mesterségesen meg ne építsünk már gátakat, csak azért, mert valaki nem olyan, mint mi. Mi az, hogy egészséges csak egészségessel ismerkedjen? Mégis, miért? Tudod, sok "fogyatékos" van, akik jóval többek, mint egy "átlag" egészséges ember. Mert azzal, ha valaki emberileg, érzelmileg nulla, az nem baj. Ha valaki IQ-szintje a béka popója alatt van, az sem. De ha nem hall, arra már úgy kell tekinteni, mint a leprásra, igaz?

Ismerek olyan párt, ahol a lány tolószékes. Hány éve is vannak együtt? 5 kb? És dúl köztük a szerelem. Nekem is van tolószékes lány barátom. Sőt, ismerek egy süketnéma lányt, akiért mind külsőre, mind észre irigy lehetne bárki "egészséges". És randiztam egyszer vak lánnyal is.

Attól, mert valamiben korlátozottak, ugyanolyan jó társak tudnak lenni, mint egy "egészséges".

2017. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Már nem azért... de aki ilyen kérdést feltesz,annak illendő lenne befradnia egy Pchihológushoz.
2017. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek őszintén hogy trollok közé tettem fel a kérdésem. Tisztelet a kivételnek.
2017. febr. 1. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem troll valaszokat kaptal... Oszinte lehúzó velemenenyeket. Ami negativ az nem troll.
2017. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!