Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony fiúként a nagydarab,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúként a nagydarab, erősebb alkatú lányok tetszenek, van náluk esélyem, vagy az ilyen lányok csak a nagydarab, kigyúrt fiúkra buknak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez egy ördögi kérdés :D ördög tudja ki mire bukik :D

Figyelj a nekrofil-nak konkrétan mindegy csak hulla legyen, mert neki az az ízlése, szóval gondolom ez is ízlés kérdése, kinek mi jön be, lehet egyik sovány gyerek bejön neki a másik meg már nem :D

2017. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Embere válogatja. Tapasztalataim szerint sok nagydarab lány feszeng amiatt, hogy a vékonyabb fiúk esetleg semmibeveszik... és hogy magukfajta párt kell majd találniuk. Szóval szerinte simán. Azt viszont érdemes megjegyezni, hogy minden lánynak fontos a biztonságérzet... amit így nem nagyon fog megkapni.

2017. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
45%
Hat en elobb halok meg minthogy egy vézna gizdabébi hozzam érjen
2017. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nagydarab lány vagyok, soha nem volt még nagydarab pasim. Csupa vékony pasival volt dolgom.

Az a tapasztalatom, hogy a nagydarab pasim mindig 140 centis 30 kilós lányokra buknak, szóval normál magassággal és nagyobb súllyal már eleve nincs is esélyem.

Szóval semmi gond a vékony pasikkal :)

2017. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyobb darab vagyok. Uh de szar ezt leirni.

De nekem is a vékonyabb srácok jönnek be.:)

16l

2017. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na jó, én most ellentmondok az előttem szólóknak XD én is nagydarab vagyok és emellé még plusszba széles vállam is van és engem kifejezetten frusztrál az, ha a barátom vékonyabb mint én, mert szeretném magam egy kicsit nőiesnek érezni és ezt csak egy nálam nagyobb pasival érhetem el :)
2017. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en is:D 19/f
2017. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden lánynak fontos?

Dehogy.....

Én szeretem a vékony fiúkat.

Milyen biztonságérzet cs*ssze meg, nem katonai táborban vagyunk.

L

2017. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves kérdező. Én egy duci lány vagyok. Régebben csak a kigyúrt szőrös állatok tetszettek. Hát még ha kopasz volt. :P pont én is a biztonságérzet miatt voltam ilyen. Ma már a vékonyabbak is bejonnek. Vékony, borostás.:) Az a lényeg, hogy normális legyen, el lehessen hulyulni vele, megértő legyen és pont.21L
2017. febr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia én 15 éves vagyok 160 cm és 60 kiló.

Nemtudom ez beleszámít-e már az erős testalkatúba, de azért nem egy vékony kis kettétörök vagyok.Nekem például kifejzettem bejönnek a nagyon vékony fiúk.És minden lány más és más szval biztos van valahol egy ilyen lány akinek bejönnél/bejössz.

2017. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!