Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik sportolnak és izmosak, de van rajtuk felesleg is?

Figyelt kérdés
Ha azok vagytok, válaszban leirnátok a korotokat, es hogy lenne e esélye nálatok egy vékony, gyengébb fiúnak?

2017. jan. 25. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs feleslegem, és nincs.
2017. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nincs esélyed.
2017. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen sportolok, de nincs kocka hasam... Izmos vagyok, de pár helyen a zsír takarja :D

De egy gyengébb srácnak nincs nálam esélye... Erős fickóra vágyom.

De ez csak az én véleményem.

17L

2017. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősöm ilyen. Gyúr meg sportol stb. de azért van rajta egy kis felesleg. Én ugyanúgy mint te kis vékony, gyenge fiú vagyok és már majdnem összejöttem vele, csak nem akarta, hogy a barátságunk ez miatt tönkremenne blablabla. Na a lényeg, hogy persze, lehet esélyed, mert nem mindenkinek a külső számít, hanem a belső a fontosabb.
2017. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esélyük.

Egy a leírásodnak megfelelő lány.

2017. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé izmos vagyok, sokat sportolok. Felesleg annyira nincs rajtam, de nem vagyok vékony, nagyon nőies alkat, inkább erősebb. Ennek ellenére nem lenne kifogás, hogyha a kiszemelt fiú vékonyabb, gyengébb:)

18/L

2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!