Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járjak még tanfolyamra ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak még tanfolyamra ezek után?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem bele egy tanfolyamba és van egy lány, aki többször is hosszasan nézett, mosolygott, zavarba jött.Nekem amúgy bejön, Namost a bökkenő az,hogy ha mégsincs nála esélyem nagyon magam alá tudok kerülni , ráadásul, ha a holnapi napfolyam árát is kifizetem utána már végig kell csinálni, vagyis még 4 hónapig heti egyszer taliznék vele. Amúgy a tanfolyam tetszik és érdekel. Ti mit tennétek abba hagynátok a tanfolyamot v. továbbra is járnátok rá?

2017. febr. 7. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a tanfolyam tetszik és érdekel."


Ezek alapján egyértelmű, hogy nem hagyd ott.

Ja, van ott egy lány, aki bejön? Hívd el akkor, amikor letelik a 4 hónap, ha ennyire parázol. Akkor nem fogod rosszul érezni magad, ha nemet mond - nem mintha amúgy kellene, és nem tudnád magad túltenni rajta, ha akarnád.


Sőt, valószínűleg ha tetszel neki, csak előnyödre válhat a tanfolyam. Ha nem, akkor meg SEMMI nem fog történni, ami egy pár órás szomorkodásnál többre adna okot.

2017. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
micsoda problémák :)
2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem látok összefüggést. Ne hagyd abba.
2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha abbahagynál egy tanfolyamot, amiért ott egy lány, akkor nem hiszem, hogy annyira érdekelne Ha meg igen, akkor ne az határozza meg, hogy hány szép lány ül benn :)


Ráadásul semmi olyan nem történt a leírásod alapján, ami megindokolná, hogy ne menj be többet.

2017. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!