Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak olyanoknak tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyanoknak tetszem akik nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Suli elkezdtével is 2fiú szerelmet vallott, de nekem nem jöttek be. Finom utasítottam vissza őket. És nem bunkóztam velük utána (se elötte). Szóval épp ezaz, jelentkezők vannak de nem az én ideáljaim, igaz hogy nem minden a külső, de a személyiségükse ragadott meg annyira. Nyitott vagyok az ismerkedésre. (Tény hogy eléggé zavarban vagyok olyan ember közelségében aki tetszik egy kicsit is) De sosem jön össze senkivel semmi, azért egy picit gáznak érzem hogy 16 évesen nem volt egy fiúm se és sosem csókoloztam😅 (Csak mellékesen: nem úgy nézek ki mint a velem egykórúak többsége, ez lehet a gond? Amúgymeg nem magasak az "elvárásaim")

16/L



2017. febr. 12. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből rólad túl sok nem derült ki, de a helyzet velem is ugyanez. Majd lesz valami, csak idő kérdése.

16F

2017. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindenkiért eljön az igaz szerelem... Vagy nem.
2017. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam fiuként, úgy még össze is jöttem volna valamelyikkel csak a belső..
2017. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék senkivel se úgy összejönni hogy nem érzek iránta semmit. Nem tudom mások hogy csinálják😂
2017. febr. 12. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha Nemérzel semmit mondd meg neki fújja be magát egy kicsit:D
2017. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5. Kis vicceske😂
2017. febr. 12. 19:28
 7/11 anonim válasza:
Először is akik próbálkoznak nálad, adj nekik egy esélyt, hogy megismerhesd őket. Egy-két találkozás és ha azután sem fogott meg semmi bennük akkor vársz még amíg egyszer csak valaki olyannal találkozol, aki jó lesz... :D 17/F
2017. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2 végre már valaki aki reálisan látja a dolgokat :D
2017. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Idealista, nulla értékrendű r_banc tipikus esete...
2017. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9. Nyilván igaz amit írtál:)
2017. febr. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!