Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16/f, a külsővel nincs gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/f, a külsővel nincs gond, mégsincs barátnőm, tippek? Többi lent

Figyelt kérdés

180cm vagyok kb, vékony testalkatú, de nagyon sok lány szerint vagyok helyes, általába 10/9 besorolást kapok összesítve. Ezzel nincs gond. Szögezzük le előre, hogy tudom, hogy ráérek még, de már kellene egy bnő.

Elszoktam járni haverommal bevásárlóközpontokba lányok után nézni, viszont egyrészt ritka, hogy 2 szép lány van együtt(olyan kéne, mer haverommal együtt szeretnénk becsajozni ha lehet- de meghallgatnék olyan tanácsokat is,hogy csináljam egyedül-) viszont volt rá példa hogy odamentünk, de flegmák voltak ezért kellemetlen volt az egész, de olyan is volt, h nem mertünk odamenni. Multkor piáltunk(nemkéne tudom) és az oldotta a gátlásokat, odamentünk volna simán, órákat mentünk az utcán de nem volt kihez. Magamról annyit, hogy sokat ülök otthon konzol előtt (tudom, változtatni kéne) de el is szoktam járni de akkor sincs semmi. Sokszor érzem, h úgy kéne valaki, de ha meg télleg ott a lehetőség és netán összejönnék vkivel, félnék elmondani szüleimnek, mer ezeket az ügyeimet nem nagyon szeretem elmondani, mer kérdezősködnének és azt nem szeretem. Van nálam egy évvel fiatalabb gyerek, kevésbé helyes mint én, viszont cigizik, bulizik, és csomó jó csajt ismer, pár meg is volt neki.én nem cigizek, csak ritkán. Egyébként volt már nőm, vele el is vesztettem bár könnyen fogható volt a sz*xre, de hamar vége lett és szar is volt.(a csaj jól néz ki.) azóta nemigen volt nőm. Ötletek, tippek?



2017. febr. 12. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

kicsit felszínesnek tűnsz, ne csak a kinézetre hajts

egyébként fiút fogni sem könnyebb, szóval...

15/L

2017. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itt nem ismerkedni akarok, hanem ötletekre, tanácsokra, tippekre lennék kiváncsi. Köszi
2017. febr. 12. 23:43
 3/18 A kérdező kommentje:
1#nem vagyok felszínes, de mivel énis jól nézek ki, nyilván szép lányokar keresek. De nem jön össze:D
2017. febr. 12. 23:45
 4/18 anonim válasza:

Ne fél már a lányoktol xdd Nem bántanakxd Merj odamenni mert ha nem mész akk nem lesz belőle semmi. Ha odamész akk már van esély bármire de ha oda se mész akk nem lesz semmi. Próbálkozz egyszer ugy is lesz vki xdd

14/l

2017. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányok nem szeretik az egoista srácokat. Van egy határ az önbizalom és egoizmus között. És ha a határ előtt vagy, özönlenek a lányok, de ha a határ után...

Egyébként 100% hogy egy nagyvárosi páva srác vagy:D

Na de mindegy. Lényeg a lényeg, ne azt éreztesd velük hogy ők a szerencsések hogy veled lehetnek. Hanem te örülj neki! Érezze a kiszemelted hogy neked ő a leggyönyörűbb, a legtökéletesebb lány a világon. Hagyd beszélni magáról. Tanulj meg haj stílusokat, hidd el ez is egy plusz téma ami jól jön hogyha elakadna a beszélgetés:D tudod mi az az ombre haj? Sok lány hordja úgy, sokak szeretik. Jegyezz meg mindent amit mondanak. És még ha nem is érdekel az egész, kérdezz vissza a leg lényegtelenebbnek tűnő dologra, mert hidd el, ő neki ez fontos lesz, mert ebből az jön le neki hogy figyelsz rá. Légy úriember minden lánnyal. Ne csak a szépekkel. Legyél kedves mindenkivel, ez is egy plusz pont lesz náluk. Így vakon ennyi jutott csak hírtelen eszembe. De ezek mind hatásos módszerek.

2017. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologban kicsit éretlenül gondolkozol, meg furcsán.


Az első. Ha "nagyon sok" lány 9-10re értékel akkor velük mi van?


Az hogy eljárkáltok helyekre hogy lányokkal találkozhassatok, az is jó, csak ne kettesével menjetek oda. Az ellenszenves. Vedd fel a nadrágod amelyikben a bátorsáhod van, és menj oda. Nem kelletek ehhez ketten. Én általában kezdek egy "nyitószöveggel" majd beszélgetek vele, és ha minden jól megy, akkor elkérem a számát. Ilyen egyszerű.


Azzal meg hogy ennyi idősen isztok, nincsen baj, csak ésszel, és ne folyamatosan.


Meg ezt a dolgot hogy "jó csaj" hagyd el. Meg ahhoz hogy egy lánynak tetszél, sokkal fontosabb pl. A jó duma, és a magabiztosság. A külsővel nem feltétlen érsz el sok mindent.

2017. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 5#

Én nem gondolom úgy , hogy ők lennének szerencsések. Sőt.

Páwának nem mondanám magam , de könnyen kitalálható volt hogy városi vagyok:) tudom mi az az ombre haj, barátnőmnek olyan volt:D de köszi a tanácsokat.

2017. febr. 13. 00:05
 8/18 A kérdező kommentje:

6#

Azok a lányok akik ezt mondták, kizárólag csak barátok. Van egy, amivel lehetne több is, bejövünk egymásnak meg minden, de kiskorunk óta barátok vagyunk és nem akarjuk elrontani. Szép lány, okos, kedves és sokat mosolyog, ami nagyon tetszik benne.

Iszok, de ritkán.

Az meg ritka, hogy egy lány egyedül van egy bevásárlóközpontba. Vagy aki van , azis ül, és bnőire/palijára vár:D

2017. febr. 13. 00:09
 9/18 anonim ***** válasza:
25%

A leírásod alapján én se értem teljesen hogy miért nem sikerül. Jó fejnek tűnsz

Ötlettel maximum annyival szolgálhatok hogy ne add fel. Sikerülni fog

14L

2017. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az a bajod hogy tejbetök vagy, azt meg nem csípják a lányok. Határozottság, pénz, hitelesség kell.
2017. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!