Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16/f, a külsővel nincs gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/f, a külsővel nincs gond, mégsincs barátnőm, tippek? Többi lent

Figyelt kérdés

180cm vagyok kb, vékony testalkatú, de nagyon sok lány szerint vagyok helyes, általába 10/9 besorolást kapok összesítve. Ezzel nincs gond. Szögezzük le előre, hogy tudom, hogy ráérek még, de már kellene egy bnő.

Elszoktam járni haverommal bevásárlóközpontokba lányok után nézni, viszont egyrészt ritka, hogy 2 szép lány van együtt(olyan kéne, mer haverommal együtt szeretnénk becsajozni ha lehet- de meghallgatnék olyan tanácsokat is,hogy csináljam egyedül-) viszont volt rá példa hogy odamentünk, de flegmák voltak ezért kellemetlen volt az egész, de olyan is volt, h nem mertünk odamenni. Multkor piáltunk(nemkéne tudom) és az oldotta a gátlásokat, odamentünk volna simán, órákat mentünk az utcán de nem volt kihez. Magamról annyit, hogy sokat ülök otthon konzol előtt (tudom, változtatni kéne) de el is szoktam járni de akkor sincs semmi. Sokszor érzem, h úgy kéne valaki, de ha meg télleg ott a lehetőség és netán összejönnék vkivel, félnék elmondani szüleimnek, mer ezeket az ügyeimet nem nagyon szeretem elmondani, mer kérdezősködnének és azt nem szeretem. Van nálam egy évvel fiatalabb gyerek, kevésbé helyes mint én, viszont cigizik, bulizik, és csomó jó csajt ismer, pár meg is volt neki.én nem cigizek, csak ritkán. Egyébként volt már nőm, vele el is vesztettem bár könnyen fogható volt a sz*xre, de hamar vége lett és szar is volt.(a csaj jól néz ki.) azóta nemigen volt nőm. Ötletek, tippek?



2017. febr. 12. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Külsőség már megint.

A szép (nagy mell,segg,hosszú haj stb.) lanyok kb. 75%- egy bekepzelt liba.Ha ilyenek között keresgetsz ne számíts siker élményre...

Persze nem azt mondom hogy adj le az elvárásaidból.Viszont a visszahúzódóbb lanyokat is eszre lehetne venni!!!!

De persze te tudod.Ha továbbra is ilyen lanyokat keresel akkor sok sikert!

2017. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akit megemlítettem, mint gyerekkori barátomat pl, segg, mell,minden jó rajta, mégse bekepzekt liba....meg az evfolyamomba is van jónéhány jó csaj aki szintén normális. Bízok benne h van ilyen az utcán is :D az elvárásaimból nem veszek le, velem nem tettsző lánnyal nyilván nem akarok összejönni.
2017. febr. 13. 15:30
 13/18 A kérdező kommentje:
Az évfolyamba egy lány( rendes, jó mell, segg) egy gyerekkel már másfél éve együtt van. Na pont ilyen lányokat kereswk, de nem tudom hol :/
2017. febr. 13. 15:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően próbálkozz és hagyd hogy megtörténjen. Nem baj ha sokat játszol. Szerintem. Ne hallgass a 14-15 éves kis p*csákra ők maguk sem tudják mit akarnak. Ha tanácsot akarsz nőtől akkor mindenképp legyen tapasztalt, és 20 20 feletti legyen.


Állj úgy a dologhoz hogy ez is tanulható. Mint egy ps játék, először béna vagy benne aztán egyre jobb lesz. Úgy csinálod ahogy akarod, lehetőleg legyél nyitott nyílj meg több lánynak ismerkedj.

2017. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez nem megy. Multkor is haverom oszt társával összefutottunk a villamoson, szép,kedves lány egyébként, de egy sziánál nemvolt több. Nemtudtam hirtelen mit mondani neki.
2017. febr. 13. 17:15
 16/18 anonim válasza:

Nem vagy te egy kicsit magabiztos!?!? :D "mivel èn is jól nèzek ki..."

14L

2017. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De az vagyok :D
2017. febr. 13. 19:43
 18/18 anonim ***** válasza:

Segítek :D ne gondolkozz csak rizsázz, beszélni nem nagy dolog..


szia (ez jó érdemes ezzel kezdeni)

hogy vagy? (mindig felteheted)

merre mész? hol szállsz le? (ha már villamoson van) mit fogsz csinálni? (ha úgy érzed ismered ehhez eléggé)


ő azt válaszolja


hát edzésre megyek...


tényleg? milyen edzésre, mit szoktál csinálni?


tollasozni megyek


de jó és régóta csinálod?


aha


és aztán mit csinálsz?


megyek lesz*pom a haveromat aztán bedobok egy hamburgert a böriben jössz, persze csak a böribe.. de amúgy tök jóképű vagy kihagyom a haverom menjünk rögtön a böribe jó?


na érted.. az utolsó két mozzanat nem feltétlen tükrözi a valóságot de ami előtte van kimondottan megtörténhet a valóságban


eleinte nem kell más csak felszínes duma, azán jöhetnek a komolyabb dolgok.. pl. elhívod fagyizni vagy moziba aztán már egyre többet vagytok együtt ilyenek


nyugi menni fog, kezdő vagy eleinte nem megy ez teljesen normális

2017. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!