Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány duci és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány duci és nem zavarja hogy hízik, az nagyon zavaró?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva, de duci lettem mostanában. 62 kiló vagyok és ehhez 159 centi. Az a baj, hogy nagyon szeretek enni:-):-( És szüleim és barátnők is mondják hogy most mér figyeljek oda hogy mennyit eszem. Engem viszont egyelőre nem izgat hogy híztam és az sem fog ha még hízok valamennyit.


Fiúk, zavaró az ilyen hozzáállás? Van aki szerint ez még nem túl kövér?



2017. febr. 13. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimondottan tetszene egy ilyen barátnő. Bár az ilyen kérdés kiíróit ismerve vszeg te is a rejtélyes oknál fogva vissza nem író kategória egy újabb képviselője vagy.
2017. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van szerintem
2017. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Milyen szinten akarsz meghízni?

25/F

2017. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem zavaró a hozzáállásod, különben is imádom a husi csajokat😙
2017. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint olyan, aki elhízott aztán lefogyott, mondom: inkább tegyél jót magaddal és az egészségeddel és figyelj oda a súlyodra. Teljesen függetlenül attól, hogy kinek tetszel.
2017. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!