Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék már egy barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már egy barátot csak az a baj hogy nem vagyok egy nadszál vékony lány, van egy súlyom. Így hogy találhatnék valakit? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sokak szerint szép arcom van de hát sokaknak inkább a kinézet számít! Ápolt is vagyok, nem úgy mint pl. a legtöbb osztálytársam! Mégis nincs nekem. Kérem aki tud segínteni az jó lenne ha írna! 😊 15/L

2017. febr. 6. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok neked segíteni esetleg, írj rám ha igénybe venned a segítségem. 😊 15/F
2017. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban a kinézet a mérvadó. :(

Fölösleggel ne számíts egyhamar barátra...


Lány vagyok,de van kedved beszélgetni? :D

Segíthetnénk a masikon.Írj nyugodtan! :)

2017. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem pont nem a kinézet fontos. 😉


Nekem is lehet ám írni!😃

2017. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaa és én szeretem a kicsit teltebb lányokat, első barátnőm is teltebb alakú vol. #3-as voltam
2017. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi a franc baj van azzal ha számít ez? Az emberek ízlése különböző. Én se hisztizek hogy túl sovány vagyok, akkor fogadja el a mindenség, hogy így nádszálkisasszonyt keresek. Lesz akinek tetszel, bár gyanítom lesz olyan is akinek azért mert nem talál mást, de könyörgöm nem sajnos az ha olyan lánnyal akarok lenni aki megfelel az ízlésemnek. És ezt elvárnám fordítva is. Hogy akkor legyen velem ha tetszem külsőre is.
2017. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudodm.. Vannak baratnoim akik husisabbak nalam meg is van baratjuk.. En 170cm/46kg vagyok sokaknak bejovok de csak a kulsom nem a szemelyisegem ami amugy pocsek mert neha egy arogans bunko vagyok.. De tenyleg nem direkt.. Szoval most arra akartam kilyukadni h lehet valaki fullos meg vekony ha a szemelyisege nem jo.. Ha jo a szemelyiseged a kisugarzasod sokkal tobben eszre fognak venni mert mar az hivogato.. En is egy mondhatni ducibb(nem nagyon) nem tul helyes sracba szerretem bele mert jo a kisugarzasa valami megfogott benne.. Ahogy en ugy te is fogsz majd talalni olyan embert aki elfogad olyannak amilyen vagy... Es attol h nem vagy modell alkat meg bejohetsz a fiuknak.. Nem egyet ismerek akiknek az jon be ha "lehet mit fogni" van aki meg az ellentete.. Nincs ezaltal kevesebb eselyed a fiuknal nekem meg nincs tobb azaltal h vekony vagyok 15/l
2017. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod. 17/F
2017. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Velem i ez a helyzet, kérdező!;)

14/l

2017. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem is*
2017. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz 16/f
2017. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!