Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lépnem kéne? Vagy várják,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idunnowhoiam kérdése:

Lépnem kéne? Vagy várják, amíg a fiú lép? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel együtt járok edzeni, de külön csapatban vagyunk csak az edzéseink egy időpontban zajlanak, és pár hete azt vettem észre én is és a barátnőim is, hogy feltűnően néz engem. Tudom a nevét és egy suliba is járunk, egy osztállyal alattam jár, már a suliba is többször nézett, nekem is tetszik, de elég félénk vagyok, és nem tudom értelmezni a jeleket sem. Jelentheti azt, hogy tetszem neki, ha néz vagy ez még nem jelent semmit? Szemkontaktus, mosoly, köszönés? Ti mit csinálnátok/miben hisztek? Nem lennék kezdeményező, de biztos nehezebb lehet a helyzete, mivel idősebb vagyok nála, lehet nem lesz olyan bátor, hogy lépjen. Egyébként egy irányba megyünk haza is, csak én a buszmegállónál megállok, ő meg tovább szokott menni. Előző edzés után előttem ment az úton és hátranézett rám,majd megállt a buszmegállóban, pedig mindig az ellentétes irányba megy haza(?), szóval arra gondoltam megakart szólítani, de pont mikor én is odaértem egy néni leszólított, hogy felhívnék-e neki valakit, mert elromlott a telefonja. Végül nem sikerült megtalálnia a számot és elment, szóval ez a beszélgetés kb. egy percet vett igénybe, de miután visszafordultam a fiú már nem volt ott és biztos, hogy nem jött érte se kocsi se busz, mert azt észrevettem volna, alig pár méterre tőlem nyilván. Most csak attól félek, hogy ezután mer-e még kezdeményezni vagy ez a sikertelen próbálkozás elijesztette-e?:( És persze, hogy tehetnék-e valamit, amivel jelezném, hogy nekem is tetszik? 15/L

2017. febr. 14. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem várjál még.
2017. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd meg, ameddig majd másik csaj lép. ;)
2017. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te csak várj, míg felkel majd a Nap! :D
2017. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!