Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jövök zavarba, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök zavarba, ha rámnéz egy csinos csaj, vagy ha mondjuk megkéne szólítanom egy idegen lányt akkor miért jövök zavarba? ( a kérdést nemtudtam milyen kategóriába sorolni xd ) 14 / Fiú

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 17:12
 1/7 anonim válasza:
Én is zavarba jövök, sőt még sokan felnőttek is! 17 / F
2017. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem de néha a buszmegálóba ha meglátok egy csajt lese ülök mellé , inkább elrohannék a p*ába
2017. febr. 15. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

-szia, szabad?

-igen

-köszi

2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dik megálló xd
2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Xd énse tudom mé van de azt tudom hogy ez van
2017. febr. 15. 21:17
 6/7 tomika187 válasza:
Azért van, mert nincs önbizalmad. Ha lenne egy kis önbizalmad,akkor ezek nem okoznának problémát. Nem mered megszólni, mert félsz a reakciótól, pedig ugyanolyan ember mint te vagy,csak más nemű.14 éves vagy, ez 18 éves korodra valószínű, hogy el fog múlni. Próbálj minnél több szituációt kipróbálni,beszélgess,szólíts meg csajokat.Ha más nem legalább kérdezz valamit első lépésben pl.megtudnád mondani merre találom az xy boltot?. Ezeket próbálgasd utána lépésről lépésre és hidd el egy idő után természetes lesz, nem lesz ilyen problémád. Hidd el rajtad kívül rengetegen vannak így.
2017. febr. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tomika187 válasza:
*megszólítani
2017. febr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!