Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom eldönteni mit akar....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit akar. Szerintetek? Egy alkalom volt?

Figyelt kérdés

Van egy fiu néhány napja együtt buliztunk nem nagyon ismerem de aranyos srácnak tűnik.

Tancolgatunk aztán hirtelen le kapot aztán pedig hozzam se szólt ram sem nezet. (Eloktem magamtól amikor meg csókolt) nagyon be volt rugva hányt minden. És ma egy busszal mentünk a városba próbáltam figyelgetni hogy néz e engem de nem nezet.

Ő le szált a buszról és éreztem hogy direkt nem nez rám.

Nagyon roszul eset, de ugyan úgy haza fele is egy busszal jöttünk nagyon sokan voltak rajta az ajtóba ált aztán már le szálltak jo páran meg is az ajtóba maradt.

Felém se nezet semmi már akkor jött el az ajtótól amikor mindenki ült és sok hely volt. Rám nezet egy pillantásra de gyorsan elkapta a tekintetet mintha zavarba let volna vagy nem tudom utána le ült én már szaltam le megint latam hogy a szeme sarkából meg is figyelget egy picit. Le szaltam oda néztem ahol ő ült de nem nézet ram és akkor is azt ereztem hogy direkt.

Szerintetek ez mit takarhat?

Nem tetszem neki vagy mi ?



2017. febr. 16. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiszivem nagyon szepen kerlek, hogy tanulj meg irni:))) es a kerdesedre valaszolva: mi ezt nem tudhatjuk, hiszen nem voltunk ott, ezenkivul nem is ismerunk titeket. Ettol fuggetlenul szerintem ne kepzelj bele sokat, lehet neki nem jelent semmit
2017. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy nagyon be volt rúgva. Józanul nem is emlékszik semmire talán vagy esetleg szégyelli magát, hogy hányni láttad.
2017. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem emlékszik

2. Nagyon gáznak tartja, hogy lekapott téged, haverjai piszkálják ezzel, semmit nem akar tőled

3. Szégyelli magát

Nem kell semmi mást beleképzepni, ebből semmi nem lesz.

2017. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!