Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az miért van, hogy aki akar...

Az miért van, hogy aki akar gyereket annak nehezen jön össze, aki nem akar annak elég egy alkalom felelőtlenül, és máris terhes lesz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Szomorú, de igaz: Ilyen az élet!
2016. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Mert az élet igazságtalan...

Én is szeretnék babát. Hónapok óta nem jön össze :( mások meg abortuszra járnak..

2016. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Murphy törvénye. Na meg a sors Iróniája!
2016. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az életkor miatt is, biológiailag 15-20 évesen sokkal könnyebb teherbe esni, mint 30 fölött, amikorra mostanában kitolódik a gyerekvállalás.
2016. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen igazságtalan dolog, ami ellen nem lehet mit tenni.


No meg aki nagyon szeretne az úgymond rágörcsöl a dologra és pszichés okok miatt nem jön... de sajnos nem lehet nem rágörcsölni, mert, ha valaki szeretne gyereket, akkor nem tudja utána csak úgy elengedni... Mi is 7 éve várjuk a kis csodát, de úgy néz ki most sikerült, reméljük velünk marad.

2016. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért ne általánosítsunk. 2 gyereket akartam, mindkettő gyorsan megfogant és problémamentes terhességgel, természetes úton szültem.
2016. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ha rágörcsöl valaki, akkor miért nem jön? Mert arra is rágörcsöl, hogy nem akar, aztán mégis...
2016. dec. 1. 18:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem általános, csak az ilyen esetek kavarják a legnagyobb port.

Arról senki nem írogat, hogy felelőtlenül szexelt, de szerencsére nem lett terhes.

Azon sem pörögnek sokan, hogy gyereket akartak, és miért sikerült elsőre. :)

2016. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretnék választ kapni! Sajnos az élet nagyon sokszor igazságtalan
2016. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, jó kérdés... Oka biztos van, talan csak mi nem tudjuk mi...

En akartam gyereket, de csak 25 utan, mert anyám nagyon korán szült es nem sok jo emlékem van a gyerekkoromrol.

Vigyáztam is, vallásosan szedtem a fogamzasgatlot másodpercre pontosan, ha antibiotikumot szedtem vagy vmi, akkor óvszer, volegenyemmel megis terhes lettem fogamzásgátló mellett...

Mi örülünk mondjuk de meg vártunk volna, ha választhatunk.

20/n

2016. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!