Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek pirulás ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek pirulás ellen?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy fiút, tök mindegy, hogy hogy néz ki, rögtön lehajtom a fejem és elvörösödöm. A kiszemeltemnél is ez van szerintem, bár nála még csak azt figyeltem meg, hogy nem merek ránézni. Eleve önbizalomhiányos vagyok, de ez még rátesz egy lapáttal.Ez nem csak a "párkapcsolatok kategóriában" van így. Ha valaki hozzámszól, megdícsér, akkor is rögtön vörös leszek. Múltkor még a tanárnőm szemébe sem mertem belenézni. Sportolásnál is, vagy ha csak egyszerűen röhögök valamin, akkor is ez van :/
2017. febr. 18. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor egyfolytában piros vagy?:D ez nem jó mert valamelyik fiú aki neked nemjön be azt hiheti hogy azért pirultál el mert szerelmes vagy vmi ilyesmi:D
2017. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
De hány éves vagy?
2017. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig zavarba jövök. Szerintem ezt nemigazán lehet orvosolni.
2017. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos kezdesz megérni :'D
2017. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) #4 lehet :D 15 vagyok
2017. febr. 18. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is ilyen voltam, folyton zavarban jöttem mindentől, utana úgy mult el hogy egyre tobbet beszéltem tobb ember előtt akár egy felelesnel az osztály előtt vagy egy versenyen is ahol ki kellett állni es beszélni a nagy tomeg előtt, azota miota egyre tobbszor vagyok ilyen helyzetben, csak nagyon ritkan jövök zavarba

15/l

2017. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be pirulát! :D
2017. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sorstársam, pacsi.:D

Én is teljesen ilyen vagyok. Nagyon kényelmetlen, mert hiába tudom, hogy nincs miért elpirulnom és leszegnem a fejem, mindig ezt teszem ha meglátok valakit a folyosón/utcán. És elég sok emberrel találkozok egy nap alatt, úgyhogy folyton csak a földet bámulom.

Én is elég erősen önbizalomhiányos vagyok, de mostanában kezdek változtatni dolgokon. Szóval annyit tudnék tanácsolni, amit én is most próbálgatok, hogy ne erőltesd magadra a dolgokat és ne akarj azonnal magasba emelt fejjel végignézni mindenkin, hanem próbáld meg apró dolgokkal kezdeni. Lehet, hogy sok idő, de a végén teljesen más lesz.:)

2017. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Küldd el, és mondd meg neki hogy ne hozzon több pirulát
2017. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!